ABOUT

Labas!

Ačiū, kad užsukai į simonaburbaite.com, labai džiaugiuosi Tave čia matydama. Noriu trumpai prisistatyti… Aš esu modelis, tinklaraštininkė ir “Mis Visata Lietuva 2013”. Vilniaus Gedimino technikos universitete baigiau kūrybinių industrijų studijas ir gavau komunikacijos diplomą.

Jaučiu, kad per pastaruosius metus įgijau įdomios patirties, dalyvavau įvairiuose grožio konkursuose, mačiau visą grožio ir mados virtuvę iš arti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Mano tikslas yra įkvėpti moteris, merginas, Tave! Tapti Tavo geriausia drauge – tokia, kokios pati pastaruosius metus neturėjau. Noriu dalintis tuo, kas man gražu ir įdomu, sužinoti, kas Tau gražu ir įdomu. Noriu Tau atverti mados industrijos užkulisių duris, parodyti tai, kas dažniausiai lieka “už kadro” ir yra nematoma. Noriu dalintis savo patirtimi iš ilgos kelionės iki mano svajonių kūno, kurį turiu dabar (prieš 6 metus svėriau net 12 kg daugiau). Noriu, kad kiekvieną dieną taptum sveikesnė ir gražesnė sau, o ne kam nors kitam. 

Č. Čaplinas yra pasakęs: “Kuomet aš pamilau save, aš supratau, kad visais atvejais aš esu tinkamoje vietoje, tinkamu laiku ir viskas vyksta pačiu tinkamiausiu momentu. Aš visada galiu būti ramus. Dabar aš tai vadinu “pasitikėjimu savimi”.” Po daug metų aš pagaliau atradau tą pasitikėjimą savimi, todėl nuoširdžiai tikiuosi, kad simonaburbaite.com padės ir Tau jį atrasti.

 Mėgaukis šia magiška gyvenimo kelione kartu su manimi.


KONTAKTAI:

Rašykite: sima.burbaite@gmail.com

Skambinkite: +37063710374