ALL I SEE IS MAGIC | XIII

img_6708

Prieš daugiau nei savaitę mano ranką papuošė nauja tattoo. Nors turėčiau sakyti – dvi naujos tattoo! Man tatuiruotės yra be galo gražu. Tai ne tik stiliaus dalis, bet ir tam tikro gyvenimo etapo priminimas.

Tik, mano galva, jos negali būti daromos skubotai, spontaniškai (nors tikiu, kad yra žmonių, kurie taip daro). Iš tikrųjų, tai labai atsakingas žingsnis. Tatuiruotė turi būti estetiška, skoninga, kažką reikšti – o ne šiaip – sugalvojau išsitatuiruoti “gėlytę” ant peties. Ne, ne, ne. Nes garantuoju, kad ateis laikas tą “gėlytę” šalinti lazeriu.

Kai tik sugalvojau, kokios tattoo noriu, ir kur noriu, ir kad tikrai noriu – iškart parašiau tattoo meistrei Silvijai Sablinskaitei iš salono „INK argentum“. Prisiekiu, Silvija – nereali. Kai iki galo viską suderinome – netrukus ant mano dešinės rankos atsirado romėniškais skaitmenimis užrašytas skaičius 13 (ir jokio skausmo, arba jis buvo, bet mes su Silvija taip užsikalbėjom, kad visai apie jį pamiršau).

13 – mano sėkmės skaičius. Na, nors jis daug kam asocijuojasi su neigiamomis savybės, man atvirkščiai – labai patinka tas 13 mistiškumas. Be to, aš pati gimiau 13 dieną, tai simboline prasme man šis skaičius labai svarbus ir brangus.

O kairę ranką papuošė žodžiai „all I see is magic“. Nes viskas, ką matau aplink save, yra magiška!!!! Ta magija yra taip arti mūsų, bet kartais to tiesiog nepamatome – pamirštame, o gal nenorime pamatyti. Tai gali būti mylimojo akys, mėgstamiausios kavos puodelis, sutiktas žmogus, knygos puslapis, daina, kelionė… Tu, aš.

Manau, kad požiūris į tatuiruotes labai keičiasi. Jei anksčiau tai buvo drąsus žmogaus elgesys, išsišokimas, maištavimo forma, tai dabar jos tapo stiliaus, individualumo dalimi. Tatto man yra žmogaus išskirtinumas ir unikalumas. Nes tu pieši istoriją ant savo kūno!