BIODERMA | DUŠO ALIEJUS

IMG_5791

Žinote, kažkaip anksčiau pirkdama dušo žėlę aš niekada nesusimąstydavau, ką ji iš tiesų daro mano odai. Juk svarbu, kad skaniai kvepėtų… Bet ar tikrai?

Todėl dabar susimąstau. Nes visai neseniai turėjau smagų blogerių susitikimą kartu su dermatologijos laboratorija BIODERMA prie puodelio labai skanios kavos.

Pirmiausia už šį kvietimą labai noriu padėkoti mielai Dovilei ir aišku visai BIODERMA komandai. Man visada malonu būti BIODERMOS renginių ir projektų dalimi. O gal turėčiau sakyti, kad BIODERMA tampa mano gyvenimo ir kasdienių grožio ritualų dalimi…?

IMG_4759

Nes šios dermatologinės kosmetikos mano namuose rasite tikrai labai daug. Pradedant veido odą drėkinančiu serumu ir (dabar jau) baigiant kūno prausimosi priemone.

Atsimenate, kai man krovėme lagaminą į Pekiną, aš Jums minėjau, kokias grožio priemones vežuosi su savimi. Sakiau tada, sakau ir dabar, kad modelio darbas mano odai grožio prideda mažiau nei Jūs galite įsivaizduoti – nuolatinis dekoratyvinės kosmetikos naudojimas alina veido odą, tad ją turiu prižiūrėti ypač atsakingai. Šį darbą patikiu ne kam kitam, o savo mylimai BIODERMAI.

IMG_5399

Tačiau pagrindinis šio įrašo tikslas vis tik yra Jums pristatyti mano atradimą (o daugiau apie veido priežiūra galėsiu papasakoti vėliau, jei Jums tik tai bus įdomu ir aktualu). Blogerių susitikimo metu buvo pristatomas visiškai naujas BIODERMOS produktas – drėkinantis dušo aliejus. Taip, taip – dušo aliejus. Man iš pradžių tai irgi labai keistai skambėjo! Bet tik iš pradžių.

Todėl aš iškart prie reikalo – BIODERMA rado būdą, kaip intensyviai drėkinti ir atkurti odą jau maudynių metu! Specialiai delsiau aprašyti šitą dušo aliejų tam, kad pirmiau įsitikinčiau, kaip jis veikia. Ir galiu pasakyti, kad dabar aš neįsivaizduoju savo kasdienių vonios ritualų, be šio gėrio.

IMG_4709

Tai dušo aliejus, kuris maudynių metu man tikrai suteikia išskirtinį komfortą. Na pavyzdžiui… Ar Jūs kada svajojote, kad išlipus iš dušo ar vonios viso kūno nereiktų tepti įvairiais drėkinančiais kūno kremais ar kitokiom priemonėm?? Aš svajojau, ir dabar tai išsipildė. Nes nusiprausus su šiuo aliejumi oda yra pakankamai pamaitinama ir prisotinama drėgmės, todėl jokio poreikio papildomai naudoti kitas kūną drėkinančias priemones tiesiog nebėra…

Tai tikras stebuklas ypač žiemą ir rudenį, kai oras yra labai sausas, o drabužiai dirgina odą – tuo metu mūsų kūnas reikalauja ypatingos priežiūros. Todėl šis dušo aliejus man yra išsigelbėjimas, kuris tinkamai pasirūpina mano oda!

IMG_5790

Ir dar kitas dalykas, kalbant apie kosmetikos produkto kokybė man kvapas yra svarbus elementas. Jei jis labai stiprus – vadinasi produkto sudėtyje daug chemijos, ir jis net nevertas dėmesio. Jei kvapo nejauti – tikėtina, kad viskas gerai, bet produktų sudėtis vis tiek skatinu paskaityti ir panagrinėti prieš perkant. BIODERMA dušo aliejus turi tokį labai subtilų ir nuostabų kvapą. Jis neerzina, jo beveik neužuodi, bet jis yra!

Todėl myliu myliu myliu šitą savo atradimą ir būtinai Jums rekomenduoju išbandyti!