WHAT I WANT FOR CHRISTMAS| DOVANŲ IDĖJOS

Gavau nemažai Jūsų laiškų su prašymais pasidalinti Kalėdų dovanų idėjomis. Bet dalinuosi ne tik dėl to, kad prašėte. Aš ir pati noriu tiek sau, tiek Tau palengvinti užduotį išrinkti mylimiems dovanas – ypač draugei, sesei ar mamai. Nes laiko liko visai nedaug.

Dovanos gali būti brangios. Tačiau gali būti ir nebūtinai brangios, bet gerai apgalvotos. Tad labai tikiuosi, kad iš mano pasiūlytų dovanų variantų, kažkas tau patiks (o vėliau ir tam, kam dovanosi).

 

IDĖJA NR.1: KVEPALAI

 

Tada, kai tu jau tiksliai žinai, kokį kvapą mėgsta žmogus, kuriam ketini juos dovanoti. Tik nepirk kvepalų “va bank”, nes gali smarkiai prašauti. Bet jei tikrai nusprendei juos dovanoti, tada labai rekomenduoju jų paieškoti tokiose nišinėse kvepalų parduotuvėse kaip “Private Label” ar “Aromatų Sodas” – jos mano mėgstamiausios ir tik ten renkuosi sau ir mylimiems naujus kvepalus. Garantuoju, kad ir tu atrasi nepaprastus aromatus.

Processed with VSCO with a6 preset img_7861img_7219
 

IDĖJA NR.2: SVEIKATA

 

Manai, kad sveikatos dovanoti negalima? Nesąmonė! Tai gali būti vitaminai, sporto klubo abonementas ar SPA čekis. Tiesa, www.biovaistine.lt su kodu SIMONA25 iki 2017.01.31 gauk net 25% nuolaidą ne tik vitaminams, bet ir kitoms patikusioms prekėms.

Processed with VSCO with hb2 preset

Bent jau sau Kalėdų dovaną aš pasidovanojau kiek anksčiau – tai išmaniąją “MisFit” apyrankę. Apie ją rašiau visai neseniai.  Nes su tokia apyranke sužinai viską – kiek miegojai, kaip giliai miegojai, kiek žingsnių nuėjai, kiek kalorijų sudeginai ar aktyvi buvai šiandien. Ką gali žinoti, gal tai kaip tik tokia dovana, kurios ieškai savo artimiems?

img_7848

Dar viena idėja, susijusi su sveikata – sveiki desertai. Pavyzdžiui, tai gali būti mano mėgstamiausi Fitnsweet.lt baltyminiai saldėsiai, kuriais garantuoju, kad tikrai nustebinsi savo mylimus žmones. Apie juos taip pat jau esi rašiusi. Aukščiausios kokybės GymQueen gaminiai tinka ne tik sportuojantiems, bet ir sveikai besimaitinantiems!


 

IDĖJA NR.3: LAIKRODIS

 

Arba nebūtinai lakrodis! Auskarai ar žiedas – taip pat puiki idėja. Jei tiksliai nežinai, ką nori dovanoti – tada gali pasirūpinti dovanų čekiu. Mano mylimiausia laikrodžių ir papuošalų parduotuvė – “Mados prieskoniai”. Ten tikrai rasi kažką gražaus ir stilingo bei išrinksi puikią Kalėdų dovaną!

img_5478
 

IDĖJA NR.4: KOSMETIKA

 

O kodėl gi ne? Moteriai kosmetikos priemonių niekada nebus per daug. Ypač kokybiškų kosmetikos priemonių. Tai gali būti akių šešėliai, tušas, lūpų dažai! Tai gali būti kokybiškas plaukų šampūnas ir balzamas, nuostabiai kvepiantis rankų kremas ar kūno aliejus! Iš tiesų, tikiu, kad bet kas, kas bus išrinkta su meile – atneš džiaugsmą artimam.

img_7857img_7849
 

IDĖJA NR.5: KAILIS

 

Tai gali būti kailinis šalikas ar kailinis rankinės aksesuaras. Bent jau man – CANDY FOR BAG mieliausias ir šilčiausias mano turėtas šalikas. O jų rankinėms puošti skirti kailiukai nepaprastai stilingi! Nustebink savo sesę, mamą ar draugę!

Processed with VSCO with a6 preset