GROŽIO PIETŪS | BRAUN

Šiandien siūlau kartu papietauti! Tik valgysim ne maistą, o grožio patarimus. Todėl noriu Jums papasakoti apie labai ir labai gerą dalyką… Jūsų veido oda Jums vėliau tikrai padėkos!

Mano atradimas – BRAUN veido valymo šepetėlis! Be jo jau niekaip neįsivaizduoju savo kasdienės grožio rutinos. Juk svarbiausia – teisingai nusivalyti odą, nes jeigu tai padarai atmestinai (“tep-lep”) – ir geriausi veido priežiūros produktai nebus tokie veiksmingi.

Dar prieš pradėdama naudoti šį šepetėlį, kiek bijojau, nes maniau, kad tai yra agresyvus veido valymo būdas. Galvojau, kad šereliai gali būti šiurkštūs ir pažeis mano odą (kažkur forumuose skaičiau tokius atsiliepimus, neva merginos, prisipirkusios kiniškų kopijų, skundžiasi, kad braižo veido odą). Bet šis šepetėlis puikiai pašalina visus paviršiuje ir giliai porose esančius nešvarumus be jokio veido odos dirginimo ar kitokio pažeidimo!

Mat BRAUN šepetėlis turi net 4 skirtingus antgalius, iš kurių galiu rinktis man labiausiai tinkantį ir patinkantį. Be to, tai ne tik veido valymo šepetėlis, bet ir mini epiliatorius. Juo lengvai pašalinu nereikalingus plaukelius ant veido – virš viršutinės lūpos (žinau, labai skauda) ar tarp antakių. Ir dar jį galima naudoti duše, nes yra atsparus vandeniui (tiesiog vauuu)!

Vadinasi, efektas beveik toks, lyg kasdien eičiau grožio procedūrų į grožio saloną – oda valoma, masažuojama ir atpalaiduojama. Tik niekur eiti nereikia, nes viską galiu pasidaryti pati namuose. Tai taupo ne tik mano pinigus, bet ir mano laiką. Apskritai šis veido valymo šepetėlis ir epiliatorius visur keliauja su manimi, kad SPA galėčiau daryti ne tik namuose. Bet vis tik – reguliariai (bent jau kartą per mėnesį) aš būtinai apsilankau pas savo kosmetologę.

Visada rūpinkimės savimi, būkime gražios ir sveikos!