INSTITUT ESTHEDERM PARIS

 

Kadangi pradėjau dalintis savo kelionės į Aziją pasiruošimu bei lagamino turiniu ir sulaukiau nemažai susidomėjimo ir klausimų dėl konkrečių grožio priemonių, nusprendžiau papasakoti plačiau apie Jus dominančius produktus.

Šie produktai priklauso prancūzų kompanijai INSTITUT ESTHEDERM PARIS. Sidabrinis flakonėlis, kurį matote (“Eau Celulaire” spray) yra ląstelinis vanduo skirtas veidui, o kita priemonė (“Gentle Deep Pore Cleanser”) – tai švelnus giluminis porų valiklis.

Menininkė, modelis Eglė Grėbliauskaitė Tursienė (kuri taip pat išbandė šią kosmetiką) yra labai gerai pasakius, kad “produktui neužtenka būti gražiai įpakuotam, neužtenka maloniai (o tai dažniausiai reiškia vos vos, labai subtiliai) kvepėti; nors ir svarbu, bet ir maloni konsistencija nėra pakankama”.

Kaip ir Eglė, aš prioritetą visuomet teikiu efektyvumui ir rezultatui. Aš manau, kad mes visos ieškome išliekančio rezultato, o ne trumpalaikio efekto, štai kodėl pasirinkau pabandyti būtent šią kosmetiką.

O dabar šiek tiek plačiau apie mano potyrius.

Tiek ląstelinis purškiklis, tiek giluminis porų valiklis man pasirodė visiška naujiena, nieko panašaus niekada nebuvau bandžiusi (na gal tik veido purškiklį, kažkur, kažkada…). Iš pradžių trumpai papasakosiu kas, kaip ir kodėl apie valiklį. Mane labai sužavėjo ta idėja, kad profesionalų veido valymą su šio valiklio pagalba galima atlikti ir namuose, kada tik to užsinoriu.

Argi ne puiku? Vadinasi nereikia nuolat lankytis pas kosmetologę. O man, keliaujančiam žmogui arba kitaip žmogui gyvenančiam “ant lagaminų” tai ypač svarbu. Kaip tai veikia? Ši priemonė sukuria ant Jūsų odos paviršiaus tarsi vakuumo efektą ir iš porų yra ištraukiami visi nešvarumai (masažuojant šią priemonę jos tekstūrą pasidaro panaši į klijus, todėl ir suveikia panašiai kaip vakuumas). Naudojant šią priemonę didesnį dėmesį reiktų skirti problematiškoms odos vietoms, pavyzdžiui, T-zonai. Giluminį porų valiklį rekomenduojama naudoti 2-3 kartus per savaitę arba pagal poreikį.

Jau po pirmo naudojimo mano veido oda tapo itin švelni. Sakyčiau netgi švytinti, atgaivinta lyg būčiau ką tik išėjusi iš grožio procedūrų kabineto. Šitas gėris į mano lagaminą tikrai pateks.

O štai ląstelinis vanduo/purškiklis (“Eau Celulaire” spray) pačios kosmetikos kompanijos Institut Esthederm Paris yra rekomenduojamas naudoti kaip tonikas, bet galima purkšti tiesiai ant makiažo. Dažniausiai aš jį purškiu prieš tepdama dėkinantį veido kremą.

Be to, kas man tikrai labai aktualu, šis veido purškiklis nepakeičiamas daug keliaujančios moterims – ypač lėktuvu. Jis puikiai drėkiną odą, ir tai svarbu ypač ten kur sausas oras (lėktuvas, prekybos centrai, ofisai ir t.t.). Todėl mano rankiniame bagaže jis tikrai atsiras.

Jei dar nelabai supratote, kas tai per purškiklis, įrašo pabaigoje rasite trumpą video apie jį, manau po jo pasidarys tikrai aiškiau.

 MIELOS MOTERYS, noriu pasakyti labai svarbų dalyką… Niekada negailėkite pinigų kokybiškai kosmetikai – tiek veido kremams, tiek dekoratyvinei kosmetikai (jokiu būdų nesakau, kad tik šimtus eurų kainuojanti kosmetika yra gera ir kokybiška, tačiau visada atsižvelkite į kokybės ir kainos santykį). Jūsų oda vėliau už tai Jums tikrai padėkos. Svarbiausia rinkitės tokią kosmetiką, kuri tinka Jūsų, o ne Jūsų draugės ar kolegės veido odai, atitinka Jūsų, o ne ko nors kito lūkesčius ir poreikius.

Man Institut Esthederm Paris kosmetika pasirodė tikrai kokybiška, patikima ir efektyvi. Būtų įdomu sužinoti ir Jūsų atsiliepimus!

Kaip visada.. būkime gražios ir sveikos!

Ir dar vienas dalykas… labai smagu šią kosmetiką atrasti ir žurnale VOGUE ESPAÑA.