JAUNYSTĖS ELIKSYRAS

Tau reikės: 30 ml šalto gulbių pieno sumaišyti su dviem lotoso žiedais. Tada įdėti 15 g dangiškų migdolų ir viską išmaišyti deimanto taurėje su stikline rambutanų sulčių.

O jei rimtai, tau visai nereikės visų šitų egzotiškų ingredientų, nes jaunystės eliksyras slepiasi 100 ml geriamo kolageno pakuotėje! Paskutiniu metu mano gyvenimo ritmas ypač spartus ir įtemptas (darbas, sportas, susitikimai, kelionės ir t.t.).

Juokaudama draugams sakau, kad nuolat gesinu gaisrą. Nuovargis neišvengiamas, todėl nusprendžiau padėti kūnui su tuo susitvarkyti. Prieš mėnesį pradėjau vartoti Dr.Ohhira geriamą kolageną į kurio sudėtį įeina ne tik kolagenas, bet taip pat hialurono rūgštis bei daugybė kitų organizmui naudingų ingredientų.

Processed with VSCO with c1 presetProcessed with VSCO with c1 preset Processed with VSCO with c1 preset Processed with VSCO with c1 preset img_0282

Kai subalansuota mityba, miegas ir kosmetikos produktai jau nepadeda – geriamas kolagenas yra pirmoji pagalba odos stangrumui, drėgnumui, elastingumui ir jaunystei. Sportuojant diskomforto taip pat neišvengiu – skauda ir sąnarius, kartais ir nugarą. Taip jau yra, kai sportuoji intensyviai. O šis stebuklas labai naudingas būtent sąnariams. Jei ir tu turi panašių problemų, tada skaityk toliau.

Iš pradžių maniau, kad gerti kolageną bus labai neskanu, bet konsistencija maloni ir, mano nuostabai, yra labai puikaus, tarsi kokio sirupo skonio! Visas geriamo kolageno kursas yra 10 buteliukų (po 20ml), kuriuos reikia išgerti trijų savaičių laikotarpyje. Viską pasigardžiuodama ir sugėriau. Rezultatas? Akys – spindi, oda – švyti, nagai – kad ir žemę kask, plaukai – į bokštą jais jau drąsiai užliptum, savijauta – tapau energijos bomba, sąnarių maudimas – apie tokį nieko nežinau, gyvenimo kokybė – 100% pagerinta.

Patikėk, tai nepaprasta dovana ne tik tavo grožiui, bet ir sveikatai. Jei dar pridėsi kokybišką poilsį, subalansuotą mitybą ir daug pozityvių minčių bei gerų emocijų – energijos ir sveikatos kokteilis tavo kūnui garantuotas. Geriamo kolageno kursą reikėtų kartoti kas 4-6 mėn.

O geriausia, kad šitą gėrį gali gerti bet kur! Kur tau patogu ir kada patogu. Pati daug keliauju, todėl keletą buteliukų visada įsimetu į rankinę – tada pavyksta išvengti visų tų nemalonių diskomfortų, kurie paprastai vargina kelionės ar ilgesnio skrydžio metu (sausėjanti oda, perštinčios akys, nuovargis ir pan.).

Produktą rasi čia: www.ohhira.lt