KINO PAVASARIS 2016

Make up by Neringa Čukinienė / Hair by Mantas Tautvaišas / Dress by Aurelija Beliakaite / Photos by Audrius Dzimidavicius

Vakar Vilniuje, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje buvo oficialiai paskelbta 21-ąjį kartą rengiamo filmų festivalio „Kino pavasaris“ pradžia.

Šioje ceremonijoje turėjau garbės sudalyvauti ir aš. Su savo brangiu draugu Mantu Tautvaišu kartu žengėme raudonu festivalio kilimu.

1 (3)1 (1)1 (4) 1 (5) 1 (6)

Šiam iškilmingam reniginiui (kaip ir beveik visiems kitiems mano gyvenimo renginiams) man padėjo pasipuošti mano mylimiausia makiažo meistrė Neringa Čukinienė ir ne tik plaukų meistras, bet ir ypatingas draugas Mantas Tautvaišas, kuris moka daryti šedevrus net kai iki renginio lieka vos 10 minučių! Vakaro pažiba – dizainerės Aurelijos Beliakaitės kurta suknelė!

Tiesa, šįmet “Kino pavasarį” atidariau kiek anksčiau – prieš savaitę žiūrėjau filmą „Klubas“, kurį festivalio rengėjai pristatė iš anksto. Esu numačiusi kelis filmus, kuriuos per šį festivalį labai norėsiu pamatyti. Tik labai gaila, kad laiko tam tiek nedaug… Raginu ir Jus išsirinkti savo favoritus ir nepraleisti progos pamatyti nuostabius filmus!

ŽINIASKLAIDA:

Iškilmingoje 21-ojo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje – šimtai išsipuošusių kino gerbėjų
„Kino pavasaris“ sudomino žinomus šalies žmones ir užsienio svečius