LAIKAS SAU | INSTITUT ESTHEDERM PARIS

Pastaruoju metu gyvenu gana įtemptu ritmu ir jau nesuvokiamai užimtu darbo grafiku – susitikimai, fotosesijos, filmavimai, kelionės, renginiai, nuotraukų redagavimas, rašymas, sportas. O kur dar nuoširdūs telefono pokalbiai vakare su mama ir dėmesys mylimam žmogui.

Tik nepagalvokite, kad aš skundžiuosi! Atvirkščiai – džiaugiuosi, kad dirbu mylimą darbą ir esu priversta kruopščiai planuoti savo laiką ir puikiai žinau prioritetus. Tad svarbiau už viską esu aš pati.

Nes jei būsiu pavargusi, išsekusi ir irzli – darbai nesiseks, žmonės dirbantys su manimi ir mano blogo skaitytojai (Jūs) tai tikrai pajus ir tada nebus nieko gero… Vadinasi reguliariai turiu atgauti jėgas – atrasti laiko sau. Tik sau ir niekam kitam.

Be to, kaip ir sakiau, įvairios fotosesijos, filmavimai ir renginiai mano odos tikrai nelepina. Suprask, daug sluoksnių makiažo kiekvieną dieną alina veido odą (o kartais net kelis kartus per dieną!).

Todėl visai neseniai nusprendžiau pasilepinti išskirtine Institut Esthederm Paris procedūra, kurią man atliko puiki kosmetologė Laura Kavolelytė-Žvinakevičiene. Apie šią kosmetiką ir produktus, kuriuos naudoju esu rašiusi jau anksčiau, tad kam bus įdomu kviečiu paskaityti.

Vizito pas Laurą metu man buvo atlikta odos balansą atstatanti “Pure intensive” procedūra. Buvo atliekamas giluminis odos valymas (su specialiu kremu), pripildantis odą deguonimi, eksfoliuojantis (pašalinantis) negyvas odos ląsteles, ją stimuliuojant ir tokiu būdu yra pagerinama bioaktyvių medžiagų skvarba.

Taip pat buvo naudojamas ląstelinis vadens purškiklis, kuris cirkuliuoja odą ir suteikia jai energijos. Procedūros pabaigoje man buvo dedama kaukė su propoliu, kuri turi valomąjį, antiseptinį ir raminamąjį poveikį.

IMG_0760

Galiu pasakyti, kad ši procedūra yra super maloni – jokios papildomos intervencijos (kaip kad, pavyzdžiui, mechaninis veido valymas), vien tik malonūs ir atpalaiduojantys pojūčiai, o rezultatu buvau labai patenkinta.
Oda iškart tampo aiškiai švaresnė, švytinti, pagerėjo jos tekstūra, susitraukė poros. Laura juokaudama sako, kad tokia procedūra lyg odos perauklėjimas. O aš sakau – kad dar ir puikus poilsis!

Mielosios, aš dar kartą noriu pasikartoti ir pasakyti labai svarbų dalyką… Niekada negailėkime pinigų kokybiškai kosmetikai – tiek veido kremams, tiek dekoratyvinei kosmetikai. Jokiu būdų nesakau, kad tik šimtus eurų kainuojanti kosmetika yra gera ir kokybiška, tačiau visada atsižvelkite į kokybės ir kainos santykį bei daugiau pasidomėkite produkto sudėtimi. Jūsų oda vėliau už tai Jums tikrai padėkos.

Svarbiausia rinkitės tokią kosmetiką, kuri tinka Jūsų, o ne Jūsų draugės ar kolegės veido odai, atitinka Jūsų, o ne ko nors kito lūkesčius ir poreikius.

S.