MALONUMAS, KURIO ESAME VERTI | AZIA SPA

1

Make up by Deimantė Kazėnaitė / Photos by Gediminas Žilinskas

Taip jau nutiko, kad dar prieš kelionę į Kiniją tapau SPA namų AZIA SPA veidu ir kartu su Gediminu Žilinsku turėjome smagią fotosesiją. Apie ją Jums esu pasakojusi jau anksčiau čia. Kadangi aš masažus tiesiog dievinu, privalėjau išbandyti tailandiečių rankų miklumą ir šiuose SPA namuose.

2

Kol buvau Pekine teko patirti tikrai nemažai streso, todėl sugrįžus į Lietuvą ir praėjus švenčių maratonui iškart žinojau, kad užsirašysiu į masažą, kuris padės nuimti įtampą nuo mano kūno.

Rinkausi atpalaiduojantį/relaksacinį masažą (labai ačiū Tau Monika, kad rekomendavai nuostabią specialistę iš Tailando), nes būtent toks masažas ypač veiksmingai atpalaiduoja visą kūną, slopina įtampą, stiprina organizmo atsparumą (ypač žeimą mums tai labai aktualu), didina darbingumą, harmonizuoja ir stabdo senėjimą. Man šis viso kūno masažas buvo atliktas su specialiais eteriniais aliejais ir šiuo malonumu mėgauvausi net 90 minučių!

12286066_10206605897840239_2045721083_n

Prisipažinsiu… Pakilusi nuo masažinio stalo jaučiausi kaip naujai gimęs žmogus. Ir sakau tai be jokio juoko. Man šis masažas buvo ypač reikalingas!

Stiprios, tačiau švelnios tailandietės meistrės rankos jau pirmomis minutėmis leido atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. Žinokite iškart pajutau, kokia gera energija sklido iš tų rankų!

O ir AZIA SPA aplinka labai ramina ir turi rytietiško šarmo. Trumpam iš šalto miesto galima pabėgti į rojų…

Manau, kad mes kiekvienas kaskart turėtume palepinti savo kūną tokiais malonumais – juk esame to verti!

Tik noriu pasakyti, mano galva, svarbų dalyką. Dabar masažo paslaugas teikiančių “kabinetų”, “namų” ar pavienių žmonių yra iš tiesų daug, todėl lengva papulti pas nekvalifikuotą specialistą. Pasirinkite sau tinkantį, profesionalų masažuotoją. Netinkamai atliekamas masažas gali paūminti esamus negalavimus (jei jaučiate kokius nors skausmus), sukelti alergiją arba neigiamai paveikti Jūsų bioenergetiką.

Kaip visada – būkime sveiki ir gražūs!

S.