MY MAKE UP | BY URBAN DECAY

Snapseed

Norėčiau kai ką prisipažinti. Su makiažu ir jo priemonėmis susipažinau tik 21-erių – tada, kai 2013 metais prasidėjo mano grožio konkursų nuotykiai.

Ir man negėda pasakyti, kad iki tol aš visai nemokėjau dažytis, net nežinojau kosmetikos priemonių pavadinimų ir jų paskirties. Bet laimėjus “Mis Lietuva 2013” 1-sios vice mis titulą, o kartu ir kelialapį į tarptautinį ir prestižinį “Mis Visata 2013” grožio konkursą, kuris tais metais vyko Maskvoje, viskas pasikeitė.

Tarptautinėje arenoje Lietuvą bei save turėjau tinkamai pateikti ir pristatyti, kiekviena diena ten buvo tarsi podiumas. Vadinasi per mėnesį (tiek laiko po “Mis Lietuva” buvo likę iki kelionės į “Mis Visata” konkursą) tiesiog buvau priversta išmokti visus kasdienius grožio ritualus. Ypač pati pasidaryti tinkamą ir tvarkingą makiažią.

Mano pažintis su kosmetika gal ir buvo kiek skubota, tačiau mes draugaujame iki šiol. Ir kiekvieną dieną tampame vis geresnės draugės – aš vis labiau ją pažįstu ir pasitikiu.

IMG_1006IMG_0994

Tiesa, pasidažyti taip, kad man pačiai patiktų, išmokau tikrai visai neseniai. Nesu profesionali visažistė ir niekada nebuvau jokiuose makiažo mokymuose, tačiau kelių metų modelio profesijos patirtis ir grožio konkursai man suformavo atitinkamą skonį ir požiūrį į makiažią ir jo galią – jam aš keliu ypač aukštus reikalavimus ir visada siekiu tobulumo (jei visažistai, su kuriais aš esu kada nors dirbusi, dabar skaito šį įrašą, mane, matyt, keikia haha).

Man būna labai keista, kai moterys sako, kad makiažas negali sugadinti moters grožio. Bet patikėkite – tikrai gali. Tiek mes pačios, nežinodamos, kaip tinkamai naudotis kosmetika ir ką turėtume paryškinti arba paslėpti savo veide, tiek profesionalūs visažistai, kurie kartais štampuoja vieną makiažo variantą visoms savo klientėms.

Snapseed (1)

Kad ir kaip būtų, mes, moterys, tikrai neturime galimybės kas rytą lėkti į grožio saloną ir ten pasidaryti profesionalų makiažą – tad norime to ar ne, bet pasidažyti kas rytą, nors ir minimaliai, turime išmokti kiekviena. Tačiau lygiai taip pat, kaip tinkamo meistro pasirinkimas (ne tik makiažo, bet ir plaukų meistro, tinkamo kosmetologo ir t.t.), yra svarbu ir kasdienių grožio priemonių ir įrankų (šepetėlių) kokybė. Apskritai, aš esu už kokybę, o ne kiekybę visur ir visada.

Todėl visai neseniai gavau dovanų savo išsvajotą “NAKED 2” paletę iš URBAN DECAY (jau kurį laiką galvoje sukosi mintis siųstis šią peletę iš Amerikos, bet vis atidėliodavau). Dabar neįsivaizduoju jokių kitų šešėlių savo kosmetinėje (nors “Maybelline” šešėlių paletė “The Nudes” man taip pat labai patiko). Ir žinai ką?? Jau rytoj URBAN DECAY kosmetiką Vilniaus AKROPOLIO parduotuvėje “Douglas” galėsi rasti ir Tu!

Man labai patiko URBAN DECAY įkūrėjos Wende Zomnir žodžiai: „Makeup is not about covering your flaws, but showing the world who you really are“.

Snapseed (2)

Tai tikrai labai kokybiški ir super gerai pigmentuoti šėšėliai (kiekviena paletės spalva sukurta naudojant Pigment Infusion System™ pigmentų sistemą). Šioje paletėje yra net 12 neutralių spalvų, kurią kiekvieną įsimylėjau iškart, kai tik pamačiau. Su šiomis spalvomis galima lengvai sukurti tiek dieninį, tiek vakarinį makiažą, juos lengva retušuoti ir yra švelnios tekstūros.

Šie šešėliai laikosi labai ilgai, bet norint ryškių akių šešėlių spalvų, kurios nesubėga į raukšleles ir išsilaiko kiek ilgiau, patariu naudoti URBAN DECAY akių šešėlių pagrindą. Be jo aš jau taip pat neįsivaizduoju savo kasdienio makiažo (o be to, šio pagrindo dėka vakare šešėliai labai lengvai nusivalo). “NAKED 2” paletėje yra ir dvipusis, kokybiškas akių makiažo šepetėlis, kuris man tikrai patogus ir juo lengvai galiu tepti šešėlius. Šiam makiažui aš taip pat naudojau ir URBAN DECAY blakstienų tušą ir lupų blizgesį (tikrai wow dalykai).

Snapseed (3)

Mano patarimas paprastas: jei nenorite švaistyti savo pinigų įvairiems šešėliams ir nuolatiniams ieškojimams (o aš žinau, kad tikrai nenorite), tada rekomenduoju kokybišką URBAN DECAY kosmetiką.

Mielosios, tegul makiažas padeda atskleisti mūsų gražiausius bruožus ir suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi. Nors tikiu, kad ir be kosmetikos pagalbos mums tai puikiai sekasi, tačiau kartais visos norime būti šiek tiek ryškesnės ir išraiškingesnės!

 xoxo

S.