NEW PHONE | HONOR 8

Taip, teisingai. New phone! Man labai patinka bet kokio naujo telefono išpakavimas. Nes jis toks… naujas! O tada jo tyrinėjimas. Savo iphone telefoną nusprendžiau pakeisti nauju, Lietuvoje pirmąkart pristatytu „Honor“ prekių ženklo išmaniuoju telefonu „Honor 8“.

Ir nors “Honor” dar nėra itin populiarus Lietuvoje, manau daugelis netruks jį pamilti. Tiesa, pasauliui šis telefonas bus pristatytas tik rugpjūčio 25 dieną. O kol kas – aš daugiau jums papasakosiu, kodėl jis mane sužavėjo.

Processed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 preset

Apskritai telefonas man – kaip mini kompiuteris. Tai priemonė, su kuria dirbu: redaguoju nuotraukas, tikrinu el.paštą ir atsakinėju į laiškus, atsiliepinėju į skambučius. Ir ne paslaptis, kad didžioji dalis mano nuotraukų (tiek bloge, tiek socialinėje erdvėje) yra kuriamos su telefonu, o ne profesionalia kamera.

Tai leidžia man būti arčiau Jūsų. Nes man labai svarbu, kad Jūs matytumėte tai, kas tikra ir nesumeluota. Iki šiol, jei visą dieną nebūdavau namie, turėjau susiplanuoti, kaip ir kam naudoti telefoną. Tai kas dabar kitaip? Ir kodėl “Honor 8”?

Visų pirma dizainas! VAUUU. Koks stilingas ir elegantiškas… Ir dar toks lengvas. Bet tikriausiai pagrindinis dalykas, lėmęs mano apsisprendimą keisti telefoną buvo baterija. Manau nereikia nei sakyti, koks nervinantis jausmas, kai tik paspaudi mygtuką atsiliepti į skambutį – telefonas išsijungia (nes liko mažai baterijos). Arba esi kokioje nerealioje erdvėje su draugais, nori įsiamžinti, o nepadarius nė kelių kadrų – telefono ekranas juodas (nes liko mažai baterijos). Arba kažką nori nufilmuoti, bet matai, kad telefono baterijos ir vėl liko tik keli %, nes naudojai telefoną visą dieną. Tada jį tikrai norisi mesti į šiukšlių dėžę… Ypač man, kai tai yra darbo įrankis.

Būtent honor 8 yra tas telefonas, kurio baterija veikia itin ilgai (naudoju jau savaitę laiko ir esu visiškai patenkinta!). Nuo šiol – jokių netikėtų telefono išsijungimų (thanks God). Be to, visos programėlės veikia nestringant.

Honor 8 turi dar ir didelę duomenų talpyklą. Tai nebeturiu jaudintis, kad galerija bus pilna nuotraukų ir dėl to neleis fotografuoti naujų. O jei ir bus pilna – visada galėsiu įdėti papildomą atminties kortelę (jei neklystų, net iki 128 GB).

Dar kitas dalykas – išmani kamera (gale net dviguba!). Nuotraukos itin ryškios, nes kamera turi profesionalios kameros funkcijas – atviros diafragmos reguliavimą, greitą ir automatinį fokusavimas. Galima sakyti – man šis telefonas visiškai pakeičia profesionalią kamerą.

Ir tai yra tai, kas svarbu man kaip blogerei, bet lygiai taip pat svarbu bet kuriam kitam žmogui. Vertinančiam kokybę – labai rekomenduoju pabadyti bent jau į rankas paimti šį telefoną (kai tik pasirodys Lietuvoje). Tikėtina, kad paleisti nebesinorės.