PASIRUOŠIMAS KELIONEI Į AZIJĄ | RANKINIS BAGAŽAS

 

Pagrindinis lagaminas jau beveik sukrautas. Beveik, nes dar liko keletą drabužių ir sportinę aprangą su sportui reikalingais daiktais gražiai supakuoti.

Aš tikrai neįsivaizduoju, kaip mano lagaminas užsisegs. Bet žinau, kad kai jau važiuosiu į oro uostą būsiu išsišiepusi iki ausų, nes žinosiu, kad VISKAS TILPO! O dabar šiek tiek apie tai, ką su savimi imsiu į lėktuvo vidų.

 

Žinoma, svarbiausia, kas be ko, yra pasas ir pinigai. Visa kita, jei ir pamiršiu tai jau kaip nors… Bet iš tiesų ir tas “visa kita” yra labai svarbu. Pavyzdžiui – keli svarbiausi vaistai (apie vaistus atskirą įrašą parašysiu būtinai, nes oi.. daug aš jų prisidėjau, patarsit ar tiek reikia), ausinės, ipad, telefonas, pakrovėjai, užkandžiai (duoniukai ir keletas mėgstamiausių batonėlių).

Be to, su savimi į lėktuvą dar imu ir tuos stebuklingus NUTRILESS miltelius (vanilės ir šokolado skonio) iškart su plakikliu (apie juos rašiau jau anksteniame poste ČIA). Kaip sakiau, tokiu būdų yra galimybė bet kur ir bet kada pavalgyti, tik vandens turėk! Vadinasi ir lėktuve ar oro uoste tą be jokių problemų galėsiu padaryti.

Miego pagalvė ir akių kaukė miegui tikrai yra MUST HAVE keliaujant (nebūtinai lėktuvu). O kalbant apie kosmetiką, tai aš neįsivaizduoju, kaip šalia neturėčiau lūpų balzamo ar rankų kremo. Na pastoviai man sausa oda būna oro uoste ar tai lėktuve nuo tų kondicionierių…

Ir čia dar į pagalbą ateina mano atradimas – INSTITUT ESTHEDERM PARIS ląstelinis vanduo skirtas veidui (apie šią kosmetiką jau taip pat esu rašiusi ČIA). Puikiai padės palaikyti veido odos drėgmę keliaujant. O ir šiaip atgaivins!

Žiūriu dabar ir galvoju, kad gi gal visai nebloga mano kelionės amunicija. Stengiausi apgalvoti kiek įmanoma daugiau variantų, ko man ten gali prireikti. Trumpai apie vaistus ir drabužius būtinai aprašysiu kitame įraše. Bet gi gal dar kažką pravėpsojau??

Lauksiu visų patarimų!

S. xx