RYTŲ PRABANGA | PRIVATE LABEL

Processed with VSCO with a6 preset

Prieš mėnesį nusprendžiau, kad noriu naujų kvepalų. O kai moteris nusprendžia – ji pradeda veikti. Ir šiaip, juk ruduo… jis mane visada įkvepia ieškoti. Tik va kvepalų paieškos užtruko. Nors nesakau, kad tai blogai. Atrasti tai, kas tau tikrai labai patinka ir tinka, kartais reikia laiko.

Mano atradimas – BERDOUES “OUD WA WARD” kvepalai. Toks prabangus ir subtilus jų kvapas… Agarmedis, turkiškos rožės bei pačiulė yra tos natos, kurios veda iš proto! Sakyčiau visiškai žieminis aromatas.

Processed with VSCO with a4 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset Processed with VSCO with a6 preset Processed with VSCO with a6 preset

Tačiau už patį kvapą ne ką prastesnis ir įspūdingesnis įpakavimas – kvepalų buteliukas dekoruotas aštuoniolikos karatų auksu bei įvilktas į aksominį maišelį! Tikra Rytų prabanga ne tik buteliuko viduje, bet ir išorėje. Taip ir norisi paimti į rankas!

Tiesa, Lietuvoje BERDOUES kvapų namų linijos kvepalus gali rasti tik Private Label (Vokiečių g. 9, Vilnius). Šioje linijoje yra net 7 skirtingi kvapai, iš kurių ir išsirinkau savąjį. Be to, ten yra ir tokio pačio aromato žvakės. Jos garantuos, kad tave visur lydėtų mylimas kvapas!