SHANGHAI | CHINA | PART II

Processed with VSCO with a6 preset

Čia praleidome paskutines 3 kelionės dienas. Ir sakyčiau tai buvo pačios geriausios dienos! Įsimylėjau Shangha’jų iki ausų. Jis visai kitoks, nei Pekinas ar Shenzhen miestai. Taip, čia taip pat daug gyvybės ir spalvų. Bet kažkas čia slepiasi labai magiško.

Shanghai yra didžiausias Kinijos miestas. Bet žinok visai to nepajaučiau! Gal todėl, kad aukštus pastatus galima rasti tik pačiame jo centre? Net nutolus 40 km nuo miesto (važiavome į oro uostą) – tolumoje matosi tik centriniai dangoraižiai!

Processed with VSCO with m5 presetProcessed with VSCO with a6 preset Processed with VSCO with b1 preset Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO Processed with VSCO with m5 presetProcessed with VSCO with a6 preset Processed with VSCO with m5 preset img_2949

Shangha’juje aplankėme dar vieną HUAWEI būstinę “Huawei Shanghai R&D Centre” bei ten esančias laboratorijas. Pamatėme kaip yra testuojami telefonai (prisiekiu, vaizdas ir garsas skaudus – telefonai ten mėtomi ir visaip kitaip traiškomi, juk reikia patikrinti, kaip veikia ir kiek telefonas gali atlaikyti), apžiūrėjome įvairius simuliatorius, čia taip pat turėjome interviu su regiono šalių prezidentu Mr. Wang.

Netruko ir kitos įspūdingos veiklos, kaip pavyzdžiui, vakarienė laive (atsivėrė fantastika Shangha’jaus panorama), aplankėme ir vieną geriausių naktinių klubų tiesiai prieš žymųjį Shangha’jaus TV Tower. Taip pat teko apsilankyti ir China Town (keista, China Town in China), kuris atrodo lyg kiniškas Disneyland’as.

Įdomus faktas – sako, kad atsistojus prie Shangha’jaus metro išėjimo per valandą galima pamatyti praeinančius 6 000 000 žmonių. Vadinasi, praktiškai per pusvalandį gali pamatyti, kaip pro tave praeina visos Lietuvos gyventojų skaičius. Tiesa, metro nebuvau, bet kitą kartą būtinai aplankysiu!

Laikas prabėgo tikrai labai greitai ir mielai čia būčiau pasilikusi bent savaitei ar kelioms. Nes dar tiek nepamatyta ir nepatirta… Bet didžiausia šitos kelionės dovana – sutikti žmonės! Kristina, Hans, Maija, GediminaiTeresa, Wolf – be Jūsų visi įspūdžiai nebūtų tokie nuostabūs!

Tiesa, daug kas sako, kad nei Pekinas, nei Shenzhen nėra tikroji Kinija. Net ir Shanghai nėra tikroji Kinija. Tai megamiestai, kuriuose Kinijos istorijos ir dvasios nedaug! Tačiau net ir tokia Kinija (ne itin “tikra”) šį kartą man labai patiko! Todėl dabar galiu drąsiai pasakyti – labai norėčiau ten grįžti. Ir žinau, kad sugrįšiu.

Dar kartą ačiū HUAWEI! You showed me that everything is posssible!

P.S.: kelionės filmukas – jau labai greitai! Man atrodo prifilmavau 6 valandas. Tai veikti tikrai bus ką…