ŠIANDIEN GERIAU MANĘS NEŽADINK | WAKE ME NOT

Poilsis – didžiulis gyvenimo malonumas, kurį kartais pamirštame puoselėti. Todėl šiandien aš pasakoju apie tai, kas man padeda susikurti geriausią nuotaiką poilsiui bei atsipalaiduoti. Anksčiau niekada rimtai nevertinau miego kaip pagrindinio faktoriaus mūsų sveikatai, produktyvumui, žvalumui ir, žinoma, grožiui. Bet, matyt, kuo esu brandesnė, tuo protingesnė darausi. Ir kaip mano mama pasakytų – nuovokesnė.

Dabar jau žinau, kad kokybiškas poilsis ir miegas yra labai ir labai svarbu, jei nori gyventi sveikai ir komfortiškai. Todėl kiekvieną dieną susitikimui su sapnų karalyste skiriu kiek įmanoma daugiau laiko. Būtent vakaras yra mano grožio ir poilsio ritualų metas.

Tai laikas, kai į rankas galiu pasiimti mėgstamiausios arbatos puodelį, gerą knygą, mados žurnalą ar tiesiog paklausyti mylimos muzikos. Vakare sau leidžiu netgi tokią prabangą kaip išjungtas telefonas ir jokio televizoriaus (nors jo galima sakyti apskritai nežiūriu). Nes tikiu, kad dienos pabaigoje svarbu pasirūpinti ne tik kūnu, bet ir siela.

Be to, stengiuosi rinktis tokią patalynę, kuri būtų iš kuo geresnio ir kokybiškesnio audinio (satino/šilko), kad nedirgintų odos. Prieš miegą visada išvedinu kambarį, o šaltuoju metu, kai yra įjungtas šildymas – naudoju oro drėkintuvą, kad šiltas oras nesausintų mano odos. Kelis vakarus per savaitę dar mėgstu pasilepinti vonia, smilkalais bei aromatinėmis žvakėmis. Man labai patinka ta nedidelė rytietiška dvasia ir aura vonios kambaryje – tarsi privatus SPA.

Mano poilsio ritualuose svarbią vietą užima ir naktiniai. Juk jie yra arčiausiai kūno ir odos. Svarbiausia, kad naktiniai būtų ne per maži, kad niekur nespaustų. Niekada neatkreipdavau dėmesio į naktinių patogumą, todėl kartais rytais tekdavo atsikelti su žymėmis – nuspaustos kūno vietos nuo tamprios gumos (kas dar ir kraujotakai kenkia ir ją trikdo!). Todėl su tokia pat atsakomybe (kaip kad renkuosi kokybišką patalynę) renkuosi ir kokybiško audinio naktinius. Nesirenku visiškos sintetikos, tarkime – poliesterio.

Pavyzdžiui, mano mylimiausi WAKE ME NOT miego marškiniai yra iš 100% viskozės. Tai cheminiu būdu išgaunamas natūralus pluoštas, arba kaip kiti sako, natūrali sintetika, su tokiomis pat geromis savybėmis, kaip medvilnė ir kiti natūralūs pluoštai, tik kiek jautresnis skalbimui. Geras dalykas tas, kad viskozės pluoštas geriau sugeria drėgmę nei medvilnė. O ir šiaip, šitie naktiniai fantastiški, nes yra švelnūs mano odai, nevaržo judesių ir niekur nespaudžia!

Miegoti vienai su tokio gėrio miego marškiniais būtų savanaudiška. Todėl su kodu SIMONASLEEPS iki sekmadienio (gegužės 1 d.) gausi 10% nuolaidą wakeme-not.com pirkiniams!

O dabar saldžių sapnų! Ir nepamiršk pabučiuoti mylimo žmogaus prieš miegą.