SPRINTO DIENA | PRIPUČIAMA TRASA

IMG_1713

Vakar man teko garbė sudalyvauti neįprastoje dvikovoje “SPRINTO DIENA” ir varžytis su greičiausių Lietuvos sportininkų komanda, kurioje olimpietė Lina Grinčikaitė-Samuolė su kitais Lietuvos sprinteriais: Karolina Strakovska, Žilvinas Adomavičius, Ugnius Savickas.

Jie metė iššūkį mūsų super komandai, kurioje buvo laidų vedėja Vlada Musvydaitė, reperis Vytautas Medineckas (Ironvytas), aktorius Mindaugas Papinigis ir aš.

IMG_1708IMG_1696 IMG_1697 IMG_1698 IMG_1699 IMG_1701 IMG_1702 IMG_1703

O visas veiksmas vyko „Index Hall“ sporto salėje, Vilniuje (Kauno g. 28/30), kur galima rasti 54 m unikalų pripučiamų kliūčių ruožą suaugusiems. Iš pradžių ši trasa gali atrodyti labai lengvai įveikiama. Bet patikėkite manimi.. tik iš pradžių! Dar net nespėjus įveikti nei pusę trasos kvėpuoti darėsi sunku ir jėgų jau trūko… Žodžiu, daug valios reikalaujanti pramoga!

Įdomu tai, kad tokia trasa į Lietuvą atvežta pirmą kartą, o aukščiausia jos vieta, matuojant nuo žemės, siekia net 4 metrus. Ir nepatikėsit, bet užpildyti jai reikia tiek oro, kiek norint pripildyti 100 tūkstančių balionų!!

Kiekvienos komandos pripučiamos trasos įveikimo laikai fiksuojami elektronine laiko matavimo sistema ir reitinguojami. Varžybų išskirtinumas – visi keturi komandos nariai turi startuoti ir finišo liniją kirsti kartu.

IMG_1700 IMG_1706 IMG_1712

Tai mes taip ir rungtyviavome – startavome visa komanda kartu (vienas kitam padėdami) ir laikas buvo fiksuojamas tik tada, kai paskutinis komandos narys kirto finišą (kiekvienas ant kojos turėjome specialų laiko matuoklį).

Profesionalių sprinterių įveiktos trasos laikas: 1:06, mūsų komandos laikas 1:24. Galiu pasakyti, kad tai ne įprastos lenktynės, nes kliūčių ruožą greičiausiai įveikia ne fiziškai stipriausi, bet sumaniausios ir darniausios komandos. Michael Jordan yra pasakęs: “Talentas laimi žaidimus, bet komandinis darbas ir sumanumas nugali čempionatuose”

Manau, kad mūsų komandos vienybė ir iš anksto apgalvota strategija lėmė, kad nuo profesionalų atsilikome tikrai nedaug. Ačiū Jums mano super komanda! Ir aišku, ačiū varžovams! Žinau, kad nugalėjo draugystė!

Kaip mūms sekėsi “Sprinto diena” kliūčių ruože galite pamatyti šiame filmuke:

Dar kartą ačiū organizatoriams už smagų laiką! Kartosime, nes tokia pramoga smagus būdas aktyviai praleisti laiką su kolegomis ar draugų kompanija. Rekomenduoju!

Daugiau informacijos apie šią kliūtį sprintodiena.lt, o apie mus ir vakarykštes varžybas: “Garsenybės susigrūmė su profesionaliais sprinteriais”