SVARBIAUSIAS VERSLO SUSITIKIMAS SU SAVIMI

Situacija tokia, kad šitas video filmuotas prieš 1,5 mėnesio. Tiek laiko nebuvau treniruotėse. Tiek laiko reikėjo, kad kūnas atsistatytų po kelionių, darbų ir ligų ir vėl pradėtų manęs klausyti. Tik viena problema – motyvacijos grįžti į sportus po tiek laiko ir viską pradėti vėl beveik nuo pradžių (nes kūnas praradęs tonusą) reikia labai gerai paieškoti.

Čia tas pats kaip su sveika mityba – “nuo pirmadienio”, tik tiek kad geriausia diena pradėti yra šiandien. Nu ok, aš pradėjau vakar. Prisipažinsiu, skauda visą kūną ir žinau, kad rytoj 8:00 manęs vėl laukia treniruotė su Elan Bob.

Į rimta grįžtu pamažu, tik vidinis variklis kiek užgesęs. Bet aš suprantu, koks neatsiejamas ryšys tarp sporto, mitybos ir emocinės būklės. Žinau tą jausmą, kai pamažu kūnas stiprėja. Žinoma, visada gali rinktis, ar šiandien pradėsi sportuoti, bet pagalvok, kokia sau jausiesi dėkinga po kelių savaičių. Judėjimas yra gyvenimas, nes būti surūgusia sriuba puode nenori niekas. Todėl bent minimaliai judėti jau yra pasiekimas.

Žinau, kad sportuoju ne todėl, kad sudeginčiau kalorijas ar tilpčiau į svajonių džinsus. Pirmiausia sportuoju norėdama geriau jaustis ir su kiekviena diena vis labiau tvirtėti, stiprėti, tobulėti. Tai turi būti prioritetas. Dabar ir visada. Ir tik paskui galima galvoti apie kūno linkius, kurie nepatinka ir kuriuos norisi patobulinti. Todėl kaskart, kai man kyla noras praleisti treniruotę (dėl to, kad tingiu) įsivaizduoju, kad tai pats svarbiausias verslo susitikimas su savimi. Manau žinot visi, kad vadovai be svarios priežasties niekada neatšaukia susitikimų. O dabar… patogiausi sportbačiai jau paruošti rytojaus treniruotei.

Už video ačiū Edgaras Čaikinas ir the best treneriui Elan Bob