TARPTAUTINĖ BLOGERIŲ DIENA

Birželio 14 diena – tarptautinė tinklaraštininkų diena.

Prisimenu, kai dar prieš kokius 5 metus godžiomis akimis skaitinėdavau užsienio blogus. Suprask, apie lietuviškus tuo metu tik pasvajoti galėjai. Matui vis kartodavau: “Noriu rašyti blogą!” Tik… Bijojau būti pasmerkta (viešas žodis dažnai atneša ne tik liaupses, bet kartais ir visai nepagrįstą kritiką).

Todėl, Matai – esu Tau labai dėkinga už visą meilę, palaikymą ir paskatinimą pagaliau įgyvendinti svajonę! Ir TADA prasidėjo mano “blogerės” kelias. Iš pradžių rašiau sau, dėliojau fotosesijų kadrus, dalinausi sveikais receptais, lyg ir nieko ypatingo…

Bet taip jau atsitiko, kad pernai mano bakalaurinis darbas buvo būtent apie mados tinklaraščius (vėlgi, tariu ačiū savo darbo vadovei, kuri mane atkalbėjo baigiamąjį darbą rašyti apie verslo klasterius). Ir dabar galvoju, kad viskas kryptingai ir po truputėlį vedė į tai, kad daugiau nei prieš 9 mėnesius atsirastų simonaburbaite.com

Ir nors blogas skaičiuoja dar tik pirmus savo gyvavimo metus, galiu pasakyti, kad viskas pranoko mano pačios lūkesčius. Taip atsitiko, ne tik todėl, kad aš labai norėjau rašyti ar man labai patiko fotografuoti. Taip atsitiko dar ir todėl, kad mano kelyje atsirado nuostabių žmonių, kurie manimi tikėjo ir tapo mano gyvenimo dalimi (Irina, Jovita – ačiū, kad esate!!!).

Per mažiau nei metus aš turėjau galimybę dirbti su tokiais prekių ženklais kaip: H&M, Adidas, Bioderma, LOREAL, BRAUN, AKROPOLIS, Maybelline New York, Lancôme, Urban Decay, INSTITUT ESTHEDERM PARIS, BODY TALK, Gentle Day, SIMPLE CP, NUTRILESS, Candy for Bag, Šviežia kava, TUNDRA, Fit Food, ERA ESTHETIC, IDW Esperanza Resort ir daugelis kitų.

Turėjau garbės dirbti su tokiais Lietuvos dizaineriais kaip Juozas Statkevičius, Aurelija Beliakaitė, Agnė Kuzmickaitė. Pasirodyti garsiausiuose Lietuvos žurnaluose ir portaluose “Žmonės”, “Stilius”, “LAIMA”, “IKONA”, “Moteris”, “Panelė”, “Laisvalaikis”, delfi.lt, zmones.lt, lrytas.lt, alfa.lt, tv3.lt. Sudalyvauti įvairiose tv ir radijo laidose: ZIP FM, LNK, TV3, LRT.

Todėl nuoširdžiai sakau – su nekantrumu laukiu ateities, bet beprotiškai vertinu šiandieną. Ypač vertinu Jūsų visų laiškus man, su klausimais ir didžiuliu susidomėjimu. Ir galiu tik pasidžiaugti, kad pagaliau ir tinklaraščiai Lietuvoje pradedami vertinti. Neabejoju, kad ilgainiui Lietuvoje tinklaraščių rašymas taps verslo forma, o jį rašantiems – profesija.

Sveikinu visus savo kolegas su šiandiena ir linkiu kuo daugiau idėjų, šypsenų ir meilės savo skaitytojams!