TAVO GERIAUSIA DRAUGĖ

Photos by Darius Kučys

EUFORIJA! Neįmanoma apibūdinti jausmo, kai žinai, kad tavo žodis išspausdinamas 4000 egzempliorių tiražu. Vakar per knygos pristatymą paskendau gėlių ir emocijų jūroje!!! Ir ta akimirka… Kai paleidi knygą gyventi sau. Nes iki tol metus laiko kiekvieną dieną Tu gyvenai ja.

Iš tikrųjų, netikėjau, kad diena, kai rankose laikysiu savo knygą ateis taip greit! Dar kaip šiandien prisimenu Alma Littera leidyklos atstovės Ugnės skambutį su pasiūlymu apsvarstyti galimybę rašyti knygą. Nors nemeluosiu, mintis ją rašyti mano galvoje sukosi gerokai anksčiau – prieš daugiau nei metus – tada, kai pradėjau rašyti tinklaraštį.

Tai kokia iš tikrųjų yra „Tavo geriausia draugė“? Atvira. Motyvuojanti. Palaikanti. Paskatinanti. O kai reikia ji kritikuoja ir sudrausmina. Bet niekada nemeluoja. Apskritai artima draugė – tai žmogus su kuriuo visiškai gali būti savimi, neprivalai apsimetinėti ar stengtis įtikti. Tokia draugė stiprina moters saugumo jausmą. Sako, artimos draugės neturėjimas pavojingas. Nesidalindamos savo išgyvenimais ir problemomis mes patiriame daug streso. Todėl ir noriu, kad skaitydamos šią knygą įsivaizduotumėte, kad tai pokalbis su geriausia, besąlygiškai mylinčia drauge.

_ur22467_ur22459_ur22786 _ur22502 _ur22503 _ur22577 _ur22583_ur22504 _ur22552 _ur22561 _ur22617 _ur22719 _ur22756 _ur22863 _ur22880 _ur22888 _ur22950 _ur22989 _ur23030 _ur23090 _ur23111 _ur23140 _ur23203 _ur23254 _ur23297 _ur23338 _ur23362 _ur23369 _ur23413 _ur23489 _ur23514 _ur23523 _ur23538 _ur23666

Photos by Andrius Burba

Šiuolaikinei moteriai keliami aukšti reikalavimai, ji turi būti graži, turėti nepriekaištingus plaukus, kruopščiai rūpintis savo oda ir nagais, būti įdomi, turėti savo nuomonę. Ji taip pat turi domėtis sveika mityba, sportuoti, stilingai atrodyti ir mokėti bendrauti. Ne visoms pavyksta atitikti šituos lūkesčius/standartus, tačiau jos nemažiau nori jaustis pakankamos ir gražios, ir to siekia. Žinoma, nesakau, kad visos turime atrodyti tobulai, valgyti ir rengtis pagal vadovėlį. Knyga ir neskatina moterų siekti tobulybės. Atvirkščiai, puoselėti savo unikalumą ir nepasiduoti, jei kartais kas nors nesigauna taip kaip norėtum. Knyga siūlo patirtį bei pagalbą ir tik pati moteris sprendžia, kas jai yra geriausia. Tikiu, kad kiekviena knygos puslapiuose ras tai, ko ieško.

Tikiu, kad tu atsivers knygą, jei galbūt nemiela veidrodyje matyti savo atvaizdą, išeiti į viešumą ir bendrauti su žmonėmis. Atsiversk knygą, jei tau trūksta moteriško palaikymo, jei nori tiesiog geriau save pažinti ir būti laiminga su savimi.  Atsiversi knygą ir tada, jei esi tiesiog pasiilgusi savęs pačios geriausios.

Manau tam, kad stipriai mylėtume, save įprasmintume, ugdytume moteriškumą ir būtume kūrybingos – kiekvienai iš mūsų yra gyvybiškai būtinas moteriškas ryšys. Džiaugiuos, kad knyga man suteikia galimybę padovanoti moterims tą ryšį, tarsi apkabinti kiekvieną ją skaitančią.

dk7_4460bw dk7_4557bwdk7_4633bw dk7_4752bw dk7_4707bw dk7_4614bwdk7_4683bw dk7_4658bw dk7_4662bw dk7_4640bwdk7_4392bw dk7_4419bw dk7_4579bw dk7_4606bw dk7_4679bw dk7_4712bw dk7_4722bw dk7_4744bw

Photos by Darius Kučys

Noriu pasakyti ačiū visiems per 25 metus sutiktiems žmonėms (ir tiems, kurie buvo, yra ir dar tik bus mano gyvenimo dalis). Už tai, kas dabar esu, už begalinę ir besąlygišką meilę dabar ir visada dėkoju šeimai – nuostabiausiai mamai Drąsutei, geriausiam tėčiui Rolandui, šauniausiam broliui Jokūbui. Žinokite, kad jūs man reiškiate viską. Aš jus labai myliu!

Matai, mano meile, sutikti tave buvo geriausias ir gražiausias man nutikęs dalykas. Kiekviena diena kartu – ypatinga! Aš visuomet iš naujo tave įsimylėsiu… Ačiū brangiausioms draugėms Irinai Cybinai ir Jovitai Žobakaitei. Jūs visada mane įkvepiate ir esate šalia. Aš nepaprastai laiminga, kad jus turiu!

Labai ačiū specialistams, kurie patikėjo mano idėja ir sutiko būti knygos dalis: brangiam draugui ir plaukų stilistui Mantui Tautvaišui – esi ypatingas, o tavo rankos visada kuria magiją plaukuose. Makiažo meistrei Virgai Steiblytei – sugebi atskleisti gražiausius moters bruožus, esi šaunuolė! Asmeniniam treneriui Mantui Petruliui – ačiū, kad padėjai žengti pirmuosius žingsnius sveiko gyvenimo būdo link. Grožio terapeutei Alinai Mockevičienei – jūs esate nuostabi moteris, nesiliaukite skleisti grožio. Dietistei Astai Bagdonaitei – žaviuosi jūsų noru padėti kitiems siekti savo tikslų. Iliustratorėms Emilijai Poplavskytei ir Akvilei Lesauskaitei – jūs tokios talentingos! O jūsų nuostabios iliustracijos nepaprastai puošia šią knygą. Fotografui ir mano draugui Andriui Burbai – už nepriekaištingai užfiksuotus kadrus ir bendrus projektus, kurie buvo ir dar bus. Virtuvės šefei Svetlanai Vaganovai – jūsų gaminamas maistas tiesiog tirpsta burnoje!

Ačiū visai „Alma Littera“ komandai, be kurios šios knygos ir mano išsipildžiusios svajonės nebūtų: leidynių vadovei Ugnei Giesei, nes manimi patikėjote ir suteikėte nepaprastą galimybę visas mintis sudėti į knygos puslapius. Esu nepaprastai dėkinga vyriausiai redaktorei Ritai Navikienei, kad taip kantriai skaitėte tai, ką parašiau. Projektų koordinatorei Birutei Urbonaitei – už rūpestį ir puikią organizaciją. Meninei redaktorei Kristinai Karklei – už kantrybę pildant mano idėjas. Komunikacijos vadovei Audronei Mockienei – ačiū už jūsų pastangas, kad apie knygą sužinotų kuo daugiau moterų.

Taip pat dėkoju: RASA, „BIOTHERM“, „adidas“, „MAYBELLINE“, „LʼOREAL“, lazerinės dermatologijos klinikai „ERA ESTHETIC“, desertinei „Atostogos“, Mados akademijai, „GET FIT“ sporto akademijai, „ICON ACADEMY“ makiažo mokyklai.

Ir, žinoma, sakau ačiū visoms toms ir tiems, kurie skaito simonaburbaite.com! Jūs – mano didžiausia dovana ir motyvacija nuolat tobulėti.

Tikrai neįmanoma perskaityti visų pasaulio knygų, bet tos, kurios skirtos būtent tau – tikrai atsidurs tavo rankose ir jas perskaitysi. Tikiu, kad „Tavo geriausia draugė“ būtent tokia. Ačiū visiems, kurie kurie mane palaikė ir šiandien lydi į nepaprastą kelionę. Žinau, kad tai tik pradžia.

ŽINIASKLAIDA:

 

S. Burbaitė geriausios draugės trūkumą kompensavo parašiusi knygą 

Simona Burbaitė geriausios draugės trūkumą kompensavo parašiusi knygą

S. Burbaitės knygos pristatyme dėmesį traukė efektingi viešnių apdarai

 Simona Burbaitė geriausios draugės trūkumą kompensavo parašiusi knygą

Simona Burbaitė geriausios draugės trūkumą kompensavo parašiusi knygą

SIMONA BURBAITĖ: MOTERIAI NETURĖTI ARTIMOS DRAUGĖS YRA PAVOJINGA

SIMONA BURBAITĖ IŠTIKIMIAUSIOMS GERBĖJOMS PRISTATĖ NUOSTABIĄ NAUJIENĄ

S. Burbaitė pristatė savo knygą: mergina graudinosi, o žinomi žmonės negailėjo audringų plojimų

Modelis Simona Burbaitė garsioms draugėms pristatė savo pirmąją knygą