TIME TO DO SOME REAL MAKE UP | ICON ACADEMY

Ir taip!!!!!! Atėjo laikas Burbaitei išmokti dažyti ne tik save, bet ir kitas moteris – Jus! Iš tikrųjų, tai atėjo metas investuoti į save ir gilinti grožio žinias.

Sulaukiu labai daug Jūsų laiškų su klausimais, kaip dažytis, kokią pudrą geriausia rinktis, kokius lūpų dažus ir tušą naudoju, kaip dažausi antakius ir t.t. O tam, kad sugebėčiau Jums duoti tikrai teisingus atsakymus ir patarimus, nusprendžiau išmokti dažyti profesionaliai.

Žaidimas prasideda.

Taip, tiesa, kad mados industrijoje esu jau 4-tus metus ir būtų sunku suskaičiuoti keliose fotosesijose bei mados šou esu dirbusi (ir dar dirbsiu – fingers crossed). Tad tikrai turiu supratimą make up klausimu ir apskritai, kas liečia makiažo galią, nes jis gali net tik pagražinti, bet ir sugadinti moterį (tikrai!).

Bet daugiau turiu supratimą, kas tinka man. Todėl noriu išmokti ir sužinoti, kas tinka Tau ir kaip Tave galėsiu paversti tikra karaliene ir atskleisti gražiausius Tavo bruožus.

Pati dažytis išmokau būdama tik 21-erių (juk niekada nėra vėlu). Bet jau labai seniai troškau išmokti dažyti kitą moterį – pasirodo tai yra kur kas sudėtingiau nei aš galvojau. Tad savo makiažo kursus pradėjau “ICON academy” vizažo mokykloje, Vilniuje. 6 savaites, 3 kartus per savaitę (pirmadienį, trečiadienį, penktadienį) man visada reikės modelio. Jei tik turi laiko ir noro man padėti mokytis – labai džiaugsiuosi, jei man parašysi ir susitarsime dėl laiko! Pažadu, bus smagu ir gražu!!!

Na o dabar… Tau ir sau linkiu, kad “eyeliner wings” būtų visada vienodi ir niekad nesudrebėtų ranka juos brėžiant!

 

111