TOBULA ODA | HYDRABIO PERFECTEUR

Prieš pradėdama kalbėti apie veido priežiūrą noriu užduoti vieną klausimą. Kas tau yra tobula oda? Gerai pagalvok! O tuo tarpu aš jau turiu savo atsakymą.

Man tobula oda – lygiai tokia pati, kaip ir aš – TIKRA IR GYVA! Tai suirzusi, tai norinti daugiau mano meilės ir dėmesio, tai švytinti, tai įdegusi, tai išblyškusi, tai sausa, tai riebi, tai paberta. Ji yra visokia! O aš ir myliu ją visokią.

Nes odos švytėjimas ir sveika išvaizda priklauso ne tik nuo veido priežiūros priemonių. Svarbiausias yra balansas tarp naudojamos kokybiškos kosmetikos, sveiko gyvenimo būdo ir vidinės harmonijos. Kartais tiesiog neįmanoma sukontroliuoti mūsų kūne vykstančių biologinių procesų, tad kad ir kokią gerą kosmetiką naudotume veido odos būklė mūsų gali vis tiek netenkinti. Štai kodėl reikia mylėti save, savo odą ir ja rūpintis.

Būtent todėl, kad aš labai myliu ir puoselėju savo odą, nuolat ieškau inovatyvių, efektyvių ir kokybiškų veido priežiūros priemonių. Vienas tokių mano atradimų – veido kremas Hydrabio Perfecteur (BIODERMA). Kuo jis ypatingas?

Nes jis visiškai patenkina mano, užimtos ir veiklios moters poreikius. Prieš pradedant naudoti Hydrabio Perfecteur makiažo pagrindą naudodavau kone kasdien, nes norėdavau apsaugoti savo odą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių ir UV spindulių (nepaisant to, kad savo oda buvau labai patenkinta ir nenorėdavau jos slėpti po pudros sluoksniu).

O dabar prieš kažkur išeinant veidą užtenka patepti tik šiuo stebuklingu kremu (tikrai stebuklingu), kuris ne tik išlygina odos atspalvį, apsaugo nuo aplinkos poveikio ir puikiai drėkina veidą. Šis kremas dar ir suteikia odai sveiko švytėjimo! Vadinasi – viena priemonė visiems mano poreikiams.

Geriausias dalykas tas – kad aš pati Kanuose (BIODERMA laboratorijoje) čiupinėjau šio kremo atskiras sudedamąsias dalis, todėl juo pasitikiu dar labiau.

Tad dabar paklausiu dar kartą: kas Tau yra tobula oda? Manau jau turi atsakymą.