UŽRAŠŲ MAGIJA | TIK POPIERIUS

Man užrašai – tai magija, ne kitaip. Mintys ramiai sugula ant popieriaus, o tam tikra prasme ir mano galvoje jos susidėlioja į reikiamus stalčiukus.

Be rašymo neįsivaizduoju savo kasdienybės. Rašau kiekvienos dienos, mėnesio, pusės metų ar metų planus. Rašau ir maisto dienoraštį. Užrašau patikusį receptą. Dainos pavadinimą. Motyvuojančią citatą. Išsikeltus tikslus ir savo svajones. Labai tikiu, kad užrašytos mintys turi didelį potencialą tapti realybe.

Anksčiau didelio dėmesio nekreipdavau į užrašų knygelės dizainą, svarbu, kad būtų švarus lapas ir vietos rašyti. Bet kuo toliau, tuo labiau pirmenybę teikiu estetikai ir kokybei. Ir dar stiliui. Visos idėjos turi būti užrašytos, tačiau ne bet kur! Ir ne bet kaip.

Ilgai ieškojau patinkančios užrašų knygelės ir darbo kalendoriaus. Tad galiu pasigirti, kad po ilgų paieškų radau jas netgi dvi – tai ARTY AGENDA ir THINGS HAPPEN. Abi stilingos, abi kokybiškos ir abi aš tiesiog myliu. Vienoje sugula mano savaitės darbai, įžvalgos, kitoje – reikšmingos mintys, idėjos ir svajonės.

Nepaisant to, kad gyvename technologijų amžiuje ir galime puikiai naudotis elektroniniais užrašais ir kalendoriais, ties šiuo klausimu aš esu senamadiška. Lygiai kaip žurnalų ar knygų aš nemėgstu skaityti skaitmeniniu formatu. Man būtina liesti ir vartyti. Būtina jausti popierių.

Todėl tegul visos mūsų idėjos būna užrašytos, mus įkvėptų ir leistų siekti svajonių!

 

Mano ARTY AGENDA galite rasti Noema Paper House.
Mano THINGS HAPPEN galite rasti čia.