WHEN YOUR NAILS ARE PART OF YOUR OUTFIT

collages

Visada atkreipiu dėmesį į moters rankas (net ir į vyrų!). Ypač į nagus, nes moters nagų būklė apie ją labai daug ką pasako… Nėra nieko blogiau, kai nagai netvarkingi – nevienodo ilgio, nulūžinėję ar atsilupusia nagų lako spalva. Nekalbu apie atvejus, kai nagai yra problematiški dėl sveikatos sutrikimų – čia turiu omenyje apsileidimą. Dailus ir tvarkingas manikiūras mane visada žavi.

Todėl man labai rūpi, kaip atrodo mano pačios rankos ir nagai. Veiklioms moterims gelinis lakavimas – išsigelbėjimas (tikrai…). Labai patogu ir keliaujant (atsimeni, prieš vykdama į Kiniją kaip tik pasakojau, kaip pasipuošiau nagus), kai nereikia papildomai sukti galvos dėl to, kaip atrodo Tavo nagai.

Processed with VSCO with a6 presetimg_0330

Tačiau grįžusi po Kinijos leidau nagams šiek tiek pailsėti, nes kad ir kaip būtų patogu, vis tik gelinis lakavimas jų tikrai nepuoselėja. Mėnesį laiko pati atsakingai juos prižiūrėjau ir lakavau įprastu nagų laku. Ahhh, bet kiek laiko tai atima… Vis lakuoti juos iš naujo kas trečią dieną! Jau buvau pamiršusi, ką tai reiškia.

Todėl artėjant gimtadieniui (ir pavasariui) aš nusprendžiau ir vėl nagus papuošti geliniu lakavimu. Tik norėjosi kažko įdomesnio ir žaismingesnio, gal todėl pasirinkau savo mėgstamiausią violetinę spalvą sumaišyti su juoda. Juk nagai kiekvieną kartą tampa tobulu aksesuaru ir įvaizdžio dalimi. Šį kartą mano nagų deivė Gustė! Kuri ne tik be galo kruopšti ir tiksli, bet dar ir išpildo mano spalvotus norus.

Tai kaip šiandien savo nagus puoši Tu? Renkiesi gelinį ar įprastą lakavimą?