YSL x SB | ROMANAS SU PAVASARIU

Kai “Yves Saint Laurent” man ką nors dovanoja – tikrai žinau, kad bus kažkas special. Paskutinė dovana – vardiniai lūpų dažai. O šį kartą YSL nustebino kvepalais, kurie slepia ne tik magišką kvapą, kad greičiau suviliočiau pavasarį, bet ir mano inicialus (tiesiog wow!).

Atvirai sakau, kvepalai man yra esminė įvaizdžio detalė, kuri užbaigia visą derinį. Dažnai juokauju, kad nepasikvėpinusi = neapsirengusi.

snapseed-1 snapseed

Gerai, vis tik daugiau pakalbėkim apie tą romaną su pavasariu. Esu subtilių, neįkyrų šleifą paliekančių kvepalų mėgėja, ištikima medienos, tabako ir smilkalų aromatams. Tokių kvepalų ant mano lentynos rastum ne vieną (Juozas StatkevičiusBoccanera by Orto Parisi, MOLINARD Cher Wood).

Bet atšilus orams planavau paieškoti kažko “gaivesnio”, “lengvesnio” ir sakyčiau net “saldesnio” (kas man pačiai keista). MON PARIS būtent toks, kokią save įsivaizduoju pavasarį – kvepiančią bijūnais, avietėmis, braškėmis, pačiuliais ir muskusu. Toks artimas, moteriškas ir elegantiškas kvapas, kad net galva sukasi (ir dar su mano inicialais)…

O koks tavo pavasario kvapas?

Skleiskime šilumą ir kerus (tai gali būti nebūtinai kvepalai!).

Bučiuoju!