ALL BLACK

Atsimenu dar praeitą savaitę draugei skundžiausi, kad dėl vėsaus oro ir vėl sugrįžusios žiemos, neturėsiu kada užsidėti savo odinės striukės. Ir tada ji man pasakė: “Manau ir neužsidėsi, nes to tarpinio oro nebus – pamatysi, bus iškart KARŠTA”.

Iškart karšta ir buvo. Todėl šitą derinį turėjusi papildyti odinė striukė – liko už kadro. Bet savo mylimos juodos spalvos, kad ir kaip karšta būtų, neišsižadėjau.

Mano sezono atradimas – aukštinto liemens, platėjančios kelnės iki kulniuko. Rinkausi vientisas – be jokių pridėtinių kišenių, užtrauktukų, suvarstymų ar kitų dekoro elementų. Tiesiog juodos, minimalistinės, sunkesnio audinio kelnės.

Kadangi renkantis tokias kelnes būtina išlaikyti balansą (pavyzdžiui, jei kelnės siauros, tada reikėtų rinktis platesnį viršų ir atvirkščiai), tai pasirinkau juodą, aptemptą palaidinę. Manau, kad laukti nebėra ko – iš spintos galime traukti mėgstamiausias sukneles ar sijonus ir pirmyn į gatves mėgautis pavasarius (ups, norėjau pasakyti VASARA!).

1. Batai / DANIJA 2. Kuprinė / ZARA 3. Palaidinė / H&M 4. Laikrodis / CLUSE 5. Choker’is / ASOS 6. Kelnės / DOVANA IŠ ITALIJOS

Make up by Virga Steiblytė