ANYA DEE | MAGIJA

6

Kai atrandi grožį – yra nuodėmė juo nepasidalinti. Todėl aš dalinuosi savo atradimu. Kalbu ne tik apie piešinius, bet ir apie jų autorę, mados iliustratorę Anya Dee. Mane žavi ne tik jos kruopščia ranka nutapytas vaizdas. Tai kur kas daugiau. Tai.. Magija… ekspresyvi, drąsi ir šviesi.

3

2

Anyos kuriamos mados iliustracijos yra tokios, į kurias pažvelgus trumpam nusikeli kažkur toliau nei kasdienybė. Toliau nei “čia ir dabar”. Trumpam įsivaizduoji save tame meno kūrinyje. Ir trumpam aplinkui viskas nustoja egzistuoti. Kiekvieną kartą žiūrėdama į jos darbus jaučiu tas pačias emocijas. Todėl ir vadinu tai tiesiog… magija.

Man labai patiko žurnalo “Mados Priešpiečiai” interviu metu Anyos pasakyti žodžiai: “Niekam neįtiksi, jei bandysi įtikti.” Sutinku 110%. Mes kiekvienas esame savaip žavus, savaip gražus, savaip įdomus, originalus, patrauklus, nuostabus, vienintelis, išskirtinis ir dar galėčiau tūkstantį apibūdinimų parašyti. Kopijuodami kitus prarandame patys save. Tad daugiau drąsos ir ryžto būti savimi!

O dabar pasigrožėkite Anyos piešiniais, tikiuosi ir Jūs pajusite tą gerą energiją, kuri iš jų sklinda!

10

555

4

5

7

9

Daugiau Anyos darbų galite rasti Ana Dee Style.