CHARM BRACELET | WISHBONE


Nesu didelė papuošalų gerbėja. Arba tiksliau – “bet kokių” papuošalų. Niekada nebuvau ir šarka, kuriai patinka blizgučiai (na nebent, kai buvau mažytė 5 – 6 metų).

Visus aksesuarus aš atidžiai renkuosi ir derinu prie savo drabužių ar nuotaikos. Esu įsitikinusi, kad moterį labiausiai puošia geros kokybės daiktai, ypač papuošalai.

Kai netyčia internete akis užkliuvo už WISHBONE apyrankių, kaklo papuošalų, žiedų ir auskarų, puoliau domėtis, kur galima įsigyti visų šių grožių. Kažkodėl buvau tikra, kad tai lietuvių dizainerių kūrinys… Bet, tai lenkų grožis!

Šitas apyrankes ir kaklo papuošalą (kaip ir kitus man priklausančius daiktus) pamilau iš pirmo žvilgsnio. Gal ir skamba juokingai, bet manau, kad kitaip būti ir negali – nes daiktas Tau iškart patinka arba ne. Sakysite, kad kartais tikrai sunku išsirinkti, ypač iš kelių variantų. Tačiau su metais man ši problema nebėra tokia problematiška, nes aš vis tvirčiau žinau, ko aš tiksliai noriu: kaip noriu atrodyti, pasidažyti, susišukuoti ar kaip noriu apsirengti, kurią palaidinę ar batus nusipirkti. Ir apskritai… Kaip noriu gyventi.

Tik neišsigąskite, jei Jūs tokio jausmo dar neturite. Su laiku tai tikrai ateis. Ir nebūtinai sakau, kad tai priklauso nuo mūsų metų (suprask, kuo vyresnė, tuo brandesnė). Manau tai daugiau priklauso nuo to, kaip susidraugaujame su savimi, įsiklausome, ko norime ir daugiau dėmesio ir laiko skiriame sau.

O dabar linkiu paties gražiausio šeštadienio!

Mano apyrankė: Minimal
Mano kaklo papuošalas: Lucky Cross