GREY IS THE NEW BLACK

DSC_1751-Edit

Photo by Gabija Monika Vainiutė (gabija.eu) / My style is inspired by Irina Cybina

Šaltis bent trumpam pasitraukė iš Lietuvos, todėl jau galime galvoti apie artėjantį pavasarį. Vadinasi ir paltus. Siūlyčiau rinktis tikrai kokybišką ir, geriausia, klasikinio stiliaus paltą. Tada bus lengviau žaisti su detalėm ir įvairiais aksesuarais.

DSC_1739-Edit (1)

Šį kartą rinkausi lietuvių dizaino, grubesnį, militaristinio stiliaus vilnos paltą. Jis yra tiesaus silueto (toks man tinka labiausiai), todėl šiek tiek gali priminti chalatą.

Mano paltas yra su militaristiniam stiliui būdingu elementu – akcentuotais pečiais (dar gali būti ir antpečiai ar sagų eilės).

DSC_1756-Edit (1) DSC_1759-Edit

Kalbant apie pilką spalvą, tai ji daugelį sezonų iš eilės vadinama “naujoji juoda”. Ir tiesos tame daug.

Taip, apie šią spalvą sakoma, kad ji yra „bespalvė“, nei karšta, nei šalta, nei tamsi, nei šviesi. Tokia absoliučiai… neutrali. Ir vis tik sakyčiau netiesa, kad pilka yra per niūri ir per daug paprasta.

Man ši spalva yra daugiau diplomatiška ir delikati. Tokia, kuri sukelia rimto dalykiškumo įspūdį. Be to, tai tarsi puikiausias “fonas” pabrėžti kitų spalvų privalumams.

Šaunus dalykas tas, kad ji yra saugi ir neryški spalva – vadinasi neerzinanti. Gal pilka ir nėra „asmenybė“, tačiau derinyje kartu su kita spalva leidžia pastarajai atsiskleisti visu gražumu.

Dar viena pilkos spalvos savybė ta, kad yra labai daug natūralių jos atspalvių – ir pelės pilkumo, ir šlapio asfalto, ir sidabro, ir visokių kitokių. Būtent todėl prie jos puikiausiai dera žemės spalvos ir, žinoma, juoda.

DSC_1762-Edit (1) DSC_1764-Edit (1)

Dar vienas dalykas – patariu be kailinių (žinoma nebūtinai tikrų, yra juk alternatyvų, kaip tarkim, dirbtinis kailis) ar bent kailinių detalių  nejudėti iš vietos. Kailis bus ypač madingas šį sezoną!

Todėl mano rankas puošia šios kailiu dekoruotos pirštinės. Taip pat galima įsigyti kailiu dekoruotus vilnos paltus ar puoštis kailinėmis apykaklėmis – tai bus lygiai taip pat žavu ir stilinga!

DSC_1749

1. Paltas / BLIND BOUTIQUE 2. Pirštinės / BLIND BOUTIQUE 3. Batai / PROMOD 4. Kelnės / ZARA