IS SUMMER OVER ALREADY?

NAAAAAH. Tik ne man! Nors skaičiuojame paskutines vasaros dienas – aš vis dar noriu būti ryški ir vasariška. O tu?

Jei taip, turiu ką patarti. Esu rašiusi anksčiau, kad suknelė be galo patogus drabužis, o vasarą tai mano mylimiausia draugė. Net jei ta vasara beveik į pabaigą.

Sakoma Lietuvoje yra dvi žiemos – viena šalta, kita šilta. Todėl labai stipriai neskubu prisipirkti daug vasarinių drabužių, kai orai tik pradeda šilti (galimas daiktas, jais net nespėsiu pasipuošti – vasara pareis nei neatėjusi).

Dėl šios priežasties prieš pirkdama suknelę ar kitą vasarinį rūbą aš gerai apgalvoju, ar galėsiu užsidėti jį vėliau, kai orai atvės. Tačiau su šia žydra “Modneli” suknele istorija kiek kitokia.

Ją visai netyčia radau mylimiausiame butike “Blind Boutique”. Kai užsidėjau pasimatuoti suknelę – tai taip ir nebenusiimiau. Ji tiesiog “prilipo”. Tokia ryški, patogi (su kišenėm) ir labai kokybiška! Na ir kas, kad atšalus orams jos jau neužsidėsiu – nešioju dabar, kiek dar įmanoma ir džiaugiuosi!

Jei šiomis dienomis gatvėje tolumoje pamatysi ryškų, žydrą taškiuką, tikėtina, kad ten būsiu aš! Nes teoriška vasara ir suknelėmis dar reikia pasidžiaugti.

 Suknelė / MODNELI