KAD GALĖTUM MĖGAUTIS VASAROS MALONUMAIS 100%

simona_etam_md_42

Photos by Monika Dovidaite Photography 

Mielosios, sveikinu su pagaliau atėjusia vasara! Žinau, kad jei dar neturi, tai dabar labiausiai rūpės klausimas – kaip išsirinkti tobulą bikini? Skubu pasidalinti keliais patarimais ieškant to “vienintelio” – kad su juo jaustumeisi komfortiškai ir galėtum mėgautis vasaros malonumais 100% (juk tikrai nenori, kad kažkas spaustų, veržtų ar persišviestų).

simona_etam_md_68

1. Jei savo kūno saulei demonstruoti neketini – rinkis vientisą maudymosi kostiumėlį, bus smagiau plaukioti ar žaisti paplūdimio tinklinį. O jei ketini – vientisas netiks, nes vėliau situaciją teks spręsti jau tik soliariumo pagalba.

2. Jei nori užmaskuoti priaugtus kelis papildomus kilogramus (visos žinom, kaip būna su ta vasara) – pamiršk baltą ir kitas šviesias bikini spalvas. Kaip ir margus raštus.

3. Jei tavo krūtinė didesnė – tau idealiai tiks viršutinė bikini dalis, kuri tvirtai prilaiko krūtinę metalinių lankelių dėka. Tik prisimink, kad plonos petnešėlės ne tau!

4. Jei tavo krūtinė mažesnė – nebijok push up! Ir šiaip, žinok, kad tau pasisekė, nes gali rinktis bikini liemenėlę su raštais, kaspinėliais ar raukinukais (šiemet jie labai madingi).

5. Jei nori pailginti kojas – rinkis “reguliuojamą” bikinį ties klubais (pavyzdžiui – raišteliais).

6. Jei tavo klubai siauresni, nei viršutinė kūno dalis – šortukų tipo apatinė bikini dalis tau puikiai tiks, nes optiškai juos paplatins.

Pasakysiu Tau paslaptį: visų stilių ir formų ETAM siūlomus maudymosi kostiumėlius galima idealiai pritaikyti pagal savo figūrą – tereikia pasirinkti tinkamą viršutinę ar apatinę kostiumėlio dalį. Jų ten tiek daug, kad net man galva apsisuko! Todėl net neabejoju, jog atrasi sau tinkamiausią pagal tai, kokio efekto tikiesi.