MIESTO DŽIUNGLĖS | KENZO

simona

Taip. Miesto džiunglės! Kodėl? Nes mieste egzistuoja savos taisyklės. Turi būti ryški, žaisminga ir stilinga, kad nepasiklystum, nepasimestum ir kiti tave pastebėtų. Mieste svarbiausia individualumas!

Prisimeni paskutinę Balmain X H&M 2015 metų kolaboraciją? Tai atėjo eilė 2016 metams. Ir šį kartą H&M kolekciją kuria kartu su paryžietiškais mados namais KENZO. Pats prekės ženklas yra labai laisvas, energingas, unikalus ir jaunatviškas, ir tai puikiai matosi bendrai sukurtoje kolekcijoje.

Processed with VSCO with hb1 preset Processed with VSCO with hb1 presetProcessed with VSCO with a6 preset Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetsnapseed Processed with VSCO with a6 preset

Jau lapkričio 3 dieną (PC „GO9“, Vilniuje) ir Tu galėsi pati pačiupinėti ir pamatyti (ir nusipirkti) KENZO x H&M! Visiškai nerealią, ryškią ir laukinę kolekciją.

O įdomiausia tai – kad šitoje kolekcijoje aš galvą pamečiau dėl vyriškų drabužių. Tad damos – saviškius už parankių ir lapkričio 3 pirmyn į H&M!

Ruoškis energingiems tigro (ir ne tik) raštams, siluetams ir spalvoms! Jų bus labai daug.