MISS FASHION TV 2016 | CYPRUS

Tik ką iš Kipro sugrįžau į Lietuvą! Kelionė buvo tikrai nelengva – 1,5 paros be miego. Bet dabar, jau pailsėjusi, noriu Jums kai ką pasakyti. “Miss Fashion TV” konkursas Lietuvoje šiemet tikrai sulaukė kaip niekada daug dėmesio ir privertė mane nemažai ką apgalvoti.

Skaudžiausia – ne nusisukusi pergalė, o žmonių, kuriais tikėjau, pagalių kaišymas į savus ratus.

Apie modelio darbo užkulisius visame pasaulyje sklando daugybę gandų. Dažnai modeliais prisistato ir tos merginos, kurios nebūtinai vaikšto podiumu ar lekia iš vienos fotosesijos į kitą. Į “Miss Fashion TV 2016” važiavau įgauti dar daugiau patirties, o vėliau ja pasidalinti su kitais, ypač tais, kuriems modelio darbas atrodo tarsi svajonė.

Žinoma, kaip ir kiekviename konkurse ar ten, kur yra moterų grožis – yra ir intrigos. Tiesiog reikia išmokti į tai nekreipti dėmesio. Esu tiesus žmogus visomis prasmėmis – gyvenu be melo, apgaulių ar povyzos. Aš tikrai nesu iš tų žmonių, kurie viešai skalbia savo drabužius. Gyvenu taip, kad kiekviena diena atneštų džiaugsmą, daug dirbu ir mokausi dėl savo svajonių. Palaikau kiekvieną merginą ir moterį.

Pati aktyviai dalyvauju “Trys seserys” socialinėje veikloje, nes tik pagalba kitam, o ne asmeninis laimėjimas yra didžiausias trofėjus. Juk mūsų šalyje ir taip slogus psichologinis klimatas, tad kiekvienam linkiu nešvaistyti savo energijos neigiamoms emocijoms ir daugiau džiaugtis gyvenimu!

Nes iš jo reikia imti viską, ką gali! Nuostabus jausmas atstovauti savo šaliai. Ir nebūtinai turi grįžti su karūna, kad būtum nugalėtoja.

Jau netrukus pažadu daugiau įspūdžių iš “Miss Fashion TV” konkurso!

ŽINIASKLAIDA:

Iš „Mis Fashion TV“ grįžusi Simona Burbaitė: „Neleisiu intrigoms griauti mano svajonių“