MY FAV | CLUSE WATCHES

Turiu pasakyti, kad laikrodžius aš labai myliu. Tik ilgai ieškojau tikrai kokybiško, stilingo, o kartu ir universalaus laikrodžio. Ilgos paieškos vyko dėl to, kad, mano manymu, tokia stiliaus detalė turi būti gerai apgalvota, nes yra nevienadienė ir ji turi būti lengvai pritaikoma prie bet kokio stiliaus (aišku, nebent keičiate laikrodžius kaip kojines).

Jau ne kartą esu sakiusi, kad kai KOKYBĖ susitinka su KIEKYBE – aš visada rinksiuosi kokybę. Todėl galvoju, kad investuoti į gerą laikrodį tikrai verta. Čia kaip su gerais batais – reikia nepagailėti pinigų.

Todėl noriu su Jumis pasidalinti ilgai ieškotu ir tobulu laikrodžiu. Nuo mano rankos jį jau sunku nuimti. Kitaip sakant – tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. CLUSE – puikiai ir kokybiškai pagaminti laikrodžiai, o dar ir klasikinių laikrodžių pasirinkimas tikrai didelis. Lyginant su tokiais laikrodžių brandais kaip Daniel Wellington ar Larsson & Jennings – CLUSE pigesnis variantas, tačiau kokybės atžvilgiu tikrai nenusileidžia šiems gigantams.

Aš pasirinkau juodos apyrankės baltą laikrodį su auksinėmis detalėmis. Manau, kad būtent toks laikrodis puikiai papildys mano stilių ir visur tiks (jau sakiau, kad labai norėjau universalaus). O ypač vasarai tokio tipo laikrodis – puikus pasirinkimas. Elegantiškas, subtilus ir stilingas!

Tikiuosi jums nepridariau bėdos, pasidalindama šito laikrodžio grožiu. Nors… Gal ir Jums metas pagaliau išsirinkti savo?

 

Mano laikrodis: LA BOHÈME ROSE GOLD WHITE/BLACK