MY PINK SUMMER DRESS

Na ir kas, kad ką tik prasidėjo paskutinis vasaros mėnuo. Dar tikrai nepatariu slėpti savo lengvų ir plazdančių suknelių į spintos galą! Kaip ir Tu, aš vasarą bandau atsigriebti už žiemą, stengiuosi išnaudoti gero oro privalumus, tad suknelė šiltuoju metų laiku mano favoritas.

Ir tam, kad būtume stilingos tikrai nereikia didelių investicijų. Dėka kūrybos ir šiek tiek improvizacijos galime kurti stilius, kurie yra labai asmeniški bei padeda išsiskirti iš minios.

Suknelė – labai moteriškas drabužis, be to ir be galo patogus – tiesiog užsidėjai ir gali sau eiti, nereikia sukti galvos kaip ir ką derinti. Atvirkščiai nei kelnes ar šortus – turi apgalvoti, kokia bus palaidinė ar švarkas.

Tiesa, dažniausiai renkuosi vienspalves sukneles, o ne margas, nes lengviau derinti su kitais aksesuarais. Šią suknelę radau Toma accessories, ji tinka prie visko: grubių batų ar lengvų batelių, odinės striukės ar džinsinio švarko!

Aš apskritai drabužiuose labai vertinu kokybę, patogumą, funkcionalumą bei estetiką, tad ši suknelė puikiai atitiko visus kriterijus. Manau, kad apranga mums kuria tam tikrą komforto būseną, o labiausiai žmogų puošia su jo asmenybe derantys drabužiai. Tada jauti, kad tikrai esi savimi, jautiesi nevaržomai.

Todėl dabar pasidovanok sau gražiausią suknelę ir mėgaukis likusiu vasaros mėnesiu!

1. Suknelė / TOMA ACCESSORIES 2. Rankinė / FURLA 3. Švarkas / ZARA 4. Basutės / DANIJA 5. Akiniai / ZARA