NĖRA LAIKO NUOBODIEMS DRABUŽIAMS |STELLA SPORT

10-13

Photos by Vidas Černiauskas

Sporto salė – ne gatvė ir ne podiumas, tad niekas madų sporto salėje nedemonstruoja. Bet ar tikrai? Sportuoju jau eilę metų ir tikrąja to žodžio prasme esu „susportavusi“ ne vienas tampres, ne vieną sportinę liemenėlę, džemperį, o ypač ne vieną sportbačių porą. Ir net ne tris ar keturias poras!

Ką reiškia šie skaičiai? O gi tai, kad sporto salėje praleidžiu ne ką mažiau laiko negu vaikščiodama gatvėje, keliaudama į fotosesijas ar susitikimus. Taigi, apsmukusioms, nublukusioms tamprėms ar sudėvėtiems sportiniams bateliams sporto salėje ne vieta.

10-14_mg_7192 _mg_7233 _mg_7256 _mg_7294 _mg_7323_mg_727610-25

Kas sakė, kad sportuojant negalima būti ryškiai? Kodėl reikia bijoti išsiskirti ir atrodyti įdomiai? Taip, sportuodama prioritetą teikiu patogumui ir komfortui, tačiau labiausiai žaviuosi tais sporto drabužiais, kurie yra ne tik patogūs, bet ir stilingi, išskirtiniai. Ir koks skirtumas – ar lieju prakaitą sporto salėje, ar skaičiuoju žingsnius gamtoje, ar mėgaujuosi skania kava senamiestyje?

Nesakau, kad prakaitas turi varvėti per storą makiažo sluoksnį – jokiu būdu! Bet garantuoju – stilinga apranga bus geriausias tavo makiažas, šukuosena ir dar viena motyvacija šiandien išsportuoti keksiuką, kuriuo tave sugundė draugė. Žinok, man net akys spindi, kai apsivilkusi ryškiausias tampres, įsispyrusi į naujus prie aprangos derančius sportbačius lekiu į sporto salę. Esu sakiusi ne vieną kartą – gyvenimas per trumpas nuobodiems drabužiams (ir žmonėms!).

_mg_8296_mg_8410_mg_8338_mg_8494 _mg_8466 _mg_8696 10-18_mg_8565_mg_8606 _mg_8631_mg_8702

O jei dar neprisiruošei sportuoti, gal nauja sportinė apranga įkvėps pokyčiams? Ne tik tokia, su kuria gali lieti prakaitą sporto salėje, bet ir tokia, į kurią jauku įšokti pakeliui į sportą, pasivaikščiojimą parke ar shoping‘o dieną miesto centre. Ilgai ieškojusi tokios sportinės aprangos, aš pagaliau ją radau ir, laiminga iki mėnulio, esu pasiruošusi siekti maksimalių rezultatų – ryški, išskirtinė ir pakylėta.

Nuo 2005 metų mano mylimas prekės ženklas adidas, bendradarbiaudamas su dizainere Stella McCartney, kurios kūryba žaviuosi jau seniai, kuria sporto ir laisvalaikio kolekcijas moteriai, kuri siekia būti aktyvi, žaisminga, dinamiška ir spalvinga. Naujoji Stella Sport FW16 kolekcija ne tik labai kokybiška, bet ir be galo stilinga!

Aš jau išbandžiau adidas Stella Sport, o jei nori išbandyti tu – plačiausią asortimentą rasi adidas Reebok parduotuvėje PPC Akropolis (Ozo g. 25, Vilnius). Pasirinkimo gausa, spalvomis ir raštais tikrai nenusivilsi! O geriausia, kad šiais Stella Sport drabužiais gali puoštis ne tik keliaudama į sportą, bet ir į miestą, ir į gamtą! Ar bet kur, kai nori būti pastebėta! Pasiruošusi pasirodyti su savo gražiausia sportine apranga?