PATOGU AR GRAŽU? IR TAS, IR TAS. | OTRE

Processed with VSCO with hb2 preset

Dar visai neseniai klausiau, ką renkatės ar “patogūs” batai, ar “gražūs”. Bet paklausiu ir dar kartą, kas svarbiau? Nes dažniausiai būna taip, kad batai gražūs, bet nepatogūs arba labai patogūs, bet negražūs.

O aš radau all in 1. Tuoj pasakysiu kur!

Processed with VSCO with hb2 preset Processed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 preset Processed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 preset Processed with VSCO with hb2 presetProcessed with VSCO with hb2 preset

Jei batus perki “fast fashion” parduotuvėse (ZARA, MANGO ir t.t.), tai jie būna tikrai labai stilingi, ir esi tikra, kad išsirinksi madingus, bet… dažniausiai prastos kokybės. Vadinasi, beveik vienkartinius. O aš savus atradau DANIJOS parduotuvėje! Super geros kokybės, patogūs ir odiniai (jau sakiau anksčiau, kad labai rekomenduoju pirkti būtent odinius).

Nemeluosiu, tai irgi buvo meilė iš pirmo žvilgsnio… Tokie juodi, lakuoti ir be galo stilingi. Sakoma: “Duok moteriai tinkamus batelius, ir ji užkariaus pasaulį.” Tik pasaulį galima užkariauti ir su stilingais auliniais!

1. Batai / DANIJA (OTRE) 2. Kailinukai / TUMA 3. Džinsai / ZARA 4. Body / H&M