DON DONUTS | PANEVĖŽYS

Processed with VSCO with hb2 preset

Tikriausiai dabar Jūs pagalvosite: “Ahaaaa, aš taip ir žinojau, kad šita tikrai valgo spurgas”. Aišku valgau, aš juk irgi žmogus. Bet ne kiekvieną mielą dieną! Tik ypatingomis progomis.

O ir šiaip, jei jau daryti nuodėmę – būtinai saldžią ir labai kokybišką, kad tai tikrai būtų verta nuodėmės. Todėl šiandien noriu su Jumis pasidalinti tokia ypatinga vieta mano gimtajame mieste, Panevėžyje.

Kaip mano geras draugas Martynas pasakytų: “Vilnius turi ALI ŠOKOLADINĘ, o Panevėžys turi Don Donuts!” Ir tuoj suprasite kodėl.

Jūs juk žinote, kad Burbaitė bet ko nevalgo. Net ir tada, kai gali valgyti bet ką. Todėl Don Donuts spurgas kaip “my guilty pleasure” pasirinkau tikrai ne šiaip sau.

Kai kalbame apie maistą (ir ne tik), man labai svarbu produkto sudėtis ir pagaminimo procesas. Pavyzdžiui, šios spurgos yra be jokių cheminių priedų (kas man ir Jums yra labai svarbu), joms gaminti naudojamas aukščiausios kokybės šokoladas. Be to, kiek esu girdėjusi, didžioji dalis Lietuvos spurginių naudoja šaldytą ir jau paruoštą spurgų tešlą, priešingai nei Don Donuts – jie patys gamina visą produkciją. Argi ne ideali spurga??

Valgai ir žinai, kad valgai ne tik gražų, bet dar ir tikrai gerą maistą. O ne šiaip sau, bet kokį…

Kai noriu pasilepinti ir pakeisti aplinką, man labai svarbus kriterijus tampa ne tik geras ir kokybiškas maistas, bet ir gera kava. O ši spurginė tokią tikrai turi… Klasikinė ir mano mylimiausia kapučino puikiai papildė burnoje tirpstančias spurgas!

Don Donuts dar turi ir tokį linksmą spurgų etiketą, kuriame galima atrasti taisykles, kaip ir su kuo valgant spurgos gardžiausios. Viena tokių etiketo taisyklių: “Valgyti spurgą ir negerti kavos, yra tas pats kas gerti kavą ir nevalgyti spurgos. Negalima taip daryti.” Tai aš ir nedarau – todėl mano rankose ne tik skani spurga, bet ir gera kava!

Be to, negaliu nepastebėti puikios spurginės erdvės. Todėl Don Donuts aš duodu 10 ne tik už tobulai skanias spurgas, bet ir už puikų interjerą – šviesu, kokybiška, stilinga ir estetiška! To tikrai trūko Panevėžiui!

Gerai ir skaniai paraleisti laiką čia tikrai pavyks ir su draugais, ir su šeima. O jei spurgų norisi ragauti kitur – irgi ne bėda. Don Donuts pasirūpins, kad tai, kas skaniausia, būtų saugiai nugabenta į bet kurią vietą. Šį kartą iš spurginės aš irgi išėjau ne tuščiomis! Jau kai paragauji tokių skanėstų – sunku paleisti iš rankų…

Todėl jei kada būsi Panevėžyje – žinok, kad šitos spurginės negalima aplenkti!

Tai tikrai vieta skirta mūsų saldiems kriminalams!