NUO ŠIANDIEN – JOKIŲ BULKŲ!

Pati žinai, kad aš esu geriausia Tavo draugė. Bet ne ta, kuri ateidama į svečius atsineša šokolado, o pati nevalgo. Aš ta, kuri tau sako: “Gal bėgam krosą kartu?”

Ir visai nesvarbu, kad vasara baigėsi ir drabužių sluoksnių ant tavo kūno daugėja. Už tai riebalų ant jo daugėti  n e g a l i  ir  n e t u r i. Todėl nuo šiandien – jokių bulkų, McDonald’s ar sirupe ir grietinėlėj paskendusios kavos.

Ir nors jau pasižadėjai sau, kad daugiau jokio nesveiko maisto tavo šaldytuve, lėkštėje ir skrandyje nebus, bet vis tiek jauti silpnybę makaronams su sūriu (taip kaip aš) – tada šis receptas kaip tik tau.

Tik makaronai čia ne kvietinių miltų, o ryžių! Galima rinktis ir pilno grūdo, ir grikių, ir manų kruopų makaronus ir t.t.. Pasirinkimas tikrai didelis. Šį kartą siūlau ryžių makaronus skaninti kepta cukinija, įvairiomis sėklomis, 100% pomidorų pasta, šlakeliu sojos padažo ir mėgstamu sūriu (aš dažniausiai renkuosi kietąjį). Skonis tikrai niekuo nenusileidžia įprastiems makaronams. O ir mėgautis jais galėsi be sąžinės graužimo (bet su saiku!).

Labai raginu neužstrigti ties keliais maisto produktais, o nuolat ieškoti naujų receptų ir organizmui suteikti visas reikiamas maisto medžiagas. Nebijok eksperimentuoti!