SVEIKINU SU VASARA! | ŽIRNIŲ PASTA

Nemažai žmonių negali gyventi be įvairiausių užkandžių (tarp jų ir aš). Ir tikriausiai ne paslaptis, kad kartais renkamės ne visai tinkamą maistą – visokias bandeles, šokoladukus, čipsiukus ir t.t. Užkandžiauti tikrai nėra nesveika. Užkandžiauti – BŪTINA! Tačiau reikia pasirinkti sveikesnius produktus – riešutus, vaisius ar daržoves.

Tad skubu Jus sveikinti su pagaliau atėjusia vasara! O sveikinimas prasideda lengvai paruošiamu užkandžio receptu, kuris man laaaabai patinka! + jis puikiai tiks, jei namuose Jus užklups netikėti svečiai.

Viskas ko reikia mano siūlomam sveikam užkandžiui – mėgstamos duonos riekelių (aš naudoju duoniukus), šaldyti (arba dar geriau švieži) žirneliai, saulėje džiovinti pomidorai, prieskoniai ir mėgstamos žalios daržovės (pievagrybiai, cukinija, paprika ar kas tik patinka).

Žirnelius, saulėje džiovintus pomidorus ir prieskonius sudedame į blenderį ir sutriname iki vientisos masės. Iš karto tepame ant duonos/duoniukų, o ant viršaus papjaustome mėgstamų šviežių daržovių.

Vualia! Skanu, greita ir sveika.