“ŠVIEŽIA KAVA”

Šiandien mano favoritas – vokiečių g. įsikūrusi “Šviežia kava”. Šiuose kavos namuose esu ne pirmą kartą. Tačiau tai, ką čia atradau šį kartą tikrai mane nustebino.

Manau apie “Šviežios kavos” ruošiamų kavų kokybę kalbėti daug nereikia. Pastaruoju metu pamėgau stipresnę kavą, nors anksčiau mielai gerdavau cappuccino su sojos pienu. Šį kartą paklausiau savo draugės Irinos patarimo ir paragavau dvigubą espresso, dar kitaip vadinamą DOPPIO. Bet barsitos paprašėme, jog ją paruoštų su sojos pienu. Sulaukėme savo kavos ir patraukėme prie jaukaus staliuko.

Vos paragavusi nesupratau, ką čia geriu – skonis buvo intensyviai saldus, tarsi su sirupu. Pirma šovusi į galvą mintis buvo “matyt sumaišė…”. Greit nudūmiau prie baro ir pasakiau, jog tai ne mano kava. Barista pasitiklsino, ką užsisakiau ir paprašė apibūdinti, kas ne taip. Kai viską paaiškinau, barista man tik nusišypsojo ir pasakė, kad jų sojos pienas su vanile. Todėl ir saldu. Todėl ir intensyvu. Mano veidas taip pat nušvito ir supratau, jog ką tik atradau kol kas man sakniausią kavą!

Todėl drąsiai sakau, jog eksperimentuokite, nes net neįsivaizduojate, kokių gėrių galite atrasti!