MANO MITYBA | SVARBIAUSI PRINCIPAI

5

Mano manymu, pagrindinis principas bet kokioje situacijoje, o ypač mityboje – jausti saiką.

Dažniausiai nuo stalo stengiuosi pakilti dar tuomet, kai nesijaučiu visiškai soti. Taip pat stengiuosi valgyti reguliariai maždaug 5 kartus per dieną (3 normalūs valgiai ir 2 užkandžiai), o tarp valgymų darau trijų valandų tarpą. Be to, vaisius, kruopas ir duoną stengiuosi valgyti pirmoje dienos pusėje, o antroje renkuosi daržoves (šviežias ir garintas). Labai svarbu ir maisto įvairovė, kad organizmas gautų kuo daugiau naudingų medžiagų.

Svarbiausia yra suderinti mitybą ir sportą. Nepakaks vien tik nieko nevalgyti ir nesportuoti, kad būtum liekna ir sveika, lygiai taip pat kaip nepakaks vien tik sportuoti, o valgyti viską kas pakliūva iš eilės. Tarp šių dalykų turi būti balansas, tik tuomet įmanoma pasiekti rezultatų.

Esu išbandžiusi ne vieną dietą, bet patikėkite manimi – jos visos buvo nesėkmingos ir, tik supratus sveiko gyvenimo būdo naudą, man pavyko pasiekti norimų rezultatų. Dietomis, deja nebetikiu, nes jos neatveda prie gražios ir sveikos išvaizdos – tik nualina organizmą. Ir prieš kiekvieną naują dietą pasikartojančios „paskutinės vakarienės“, kai atrodo, kad daugiau tokio maisto niekada gyvenime nebegalėsi valgyti, tad prisivalgai iki tol, kol sunku pakilti nuo stalo ir skauda pilvą) taip pat duoda šoką mūsų kūnui.

Nors pati negaliu pasigirti greita medžiagų apykaita, mano darbas reikalauja nepriekaištingos kūno formos, tad maistą prisižiūrėti privalau, bet, kaip ir minėjau, tą darau sveikos mitybos pagalba ir sportu.

Valgau tai, kas man skanu, tačiau taip pat labai klausausi savo kūno. O, jei norite pasisaldinti gyvenimą, tai turėtumėte daryti atsižvelgiant į malonumą ir kokybę. Išsirinkite patį skaniausią ir , geriausia, patį mažiausią desertą ir mėgaukitės!

Visą straipsnį galite rasti ČIA.